| VrRos780 a întrebat:

Femeile prefera sa aibă un prieten bărbat "gay" pentru a nu se simți jenate?
Preferă să petreacă timp cu un bulangiu doar pentru a fi sigure că nu se intampla nimic între ei?

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta crezi tu.

| RAY a răspuns:

Ce concluzii tragi tu deci nu ai fost cu vreuna

| Violleta2022 a răspuns:

Nu vad nici o legatura intre jena femeilor si homosexuali si nu sunt de acord ca trebuie sa-ti faci prieten gay, ca sa nu ai de ce sa te simti jenata.

Femeile prefera sa aiba un prieten sincer, de suflet, un om pe care sa-l iubeasca, sa-l respecte si in cares a iaba incredere, neavand nevoie de homosexuali in viata ei, pentru atata lucru.
Eventual, poate sa-si faca o prietena, tot fata, daca vrea neaparat, dar sotul poate fii cel mai bun prieten al unei femei maritate.

| Violleta2022 a răspuns:

Tu ai probleme mentale baiete, ca nu vrea nimeni sa petreaca timp cu **** sau cu homosexualii, din mila sau rusine, asta-i numai in imaginatioa ta din cauza frustrarilor personale.

De ce nu-ti faci tu un prieten homosexual, macar v-ati rezolva problema impreuna... daca tot te jenezi sa vorbesti cu femeile si esti incapabil sa agati una.

Femeile vor barbati adevarati, nu mascarici, nu pampalai, nu misogini, nu frustrati sau incapabili sa deschida gura ori nesimtiti care injura ori ijignesc.

Nu, femeile nu se jeneaza de nimic si nu au de ce sa isi faca prieteni gay!

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Cum sa imi fac iubita când oriunde as merge sunt 12 barbati în încăpere, și răsare o singura fată care are iubit, e imposibil

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Nu te mai duce la crasma sa cauti fete, ca acolo nu vei gasi!
Du-te la biblioteca, du-te la o cafenea, du-te prin magazine, dar ziua, in timpul diminetii ies cele singure.

Si nu te mai plange ca nu gasesti, cand nici macar nu iesi din casa sa le cauti.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Mai degrabă seara mai vezi câte o fată

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Iesi dimineata baiete si vezi multe-multe fete, ca seara ies mai mult prostituatele, ca sa agate cleintela.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Dimineata unde sa abordez fete

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

In magazine, la scoala, la cafenea, la plimbare, oricunde sunt fete

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Am terminat de mult scoala
Și nu e un loc în care poți sa îți faci relație, sincer o spun.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Ai terminat pe naiba...ca doar nu te tine maica-ta de trantor acasa, de mult asa cum spui tu

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Am terminat liceul de vreo 2, aproape 3 ani

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Mai atie din minciuna!

Acum un an, pe unul din profiluri spuenai ca ai doar 16 ani!

in Mai spuneai ca ai APROAPE 20...
si de cand ti-ai facut contul asta te dai de 22 de ani, dar in realitate nu ai mai mult de 16 anisori, dupa vocabular, comportament, prostie si frustrare cu care jignesti toate copilele care nu se uita la tine.

| dullcat a răspuns:

Jenate de ce anume?

| Eireann a răspuns:

Pot sa fiu prietena cu oameni de orice sex sau orientare sexuala, atat timp cat suntem pe aceeasi lungime de unda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, unele femei preferă să aibă prieteni băieți gay deoarece ei sunt mult mai deschiși la diverse discuții, nu sunt influențați emoțional de relație și pot fi adevărați prieteni. Uneori, femeile caută un sprijin emoțional și prietenie, chiar dacă nu vor face sex cu acea persoană. Însă, este puțin probabil ca fetele să fie prietene cu băieții gay doar pentru că le este frică să nu fie violate sau agresase, ci pentru că vor să aibă prieteni adevărați.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Prietenul e de obicei hetero si e mai mult ca backup.