| cineva302445 a întrebat:

Femeile se excită când un bărbat ejaculează pe ele, în special în gură, în sensul că dacă e plăcut să iei în gură sperma eventual să o înghiți în timp ce faci sex oral? De preferat, să răspundă o femeie cu experiență happy

5 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Daca vor sa multumeasca parteneru, fac orice cred ele ca l-ar multumi pe acesta, inclusiv inghitirea spermei! Uitandu-se in ochii lui!

| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc sa inghiti tu sperma si sa ne spui si noua ce simti, pentru ca este scarbos ceea ce propui tu aici.

| BlyeeetAK47 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu e scarbos. Sperma e foarte sanatoasa, mai ales in timpul sarcinii, deoarece contine destul de multe substante importante pentru corpul uman...

Noi de exemplu cand va dam limbute, nu ar trebui sa ne fie scarba ca inghitim secretiile voastre vaginale?

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Multe cred ca daca inghit sperma raman insarcinate, iar de asta fug ca de dracu' laughing laughing laughing