| Sarpedan a întrebat:

Femeilor, ce va face sa faceti dragoste cu un tip pe care nu il iubiti?

Răspuns Câştigător
| Any_2443 a răspuns:

Daca il si iubesti pe acel tip e superb. Dar cred ca te poti simnti extraordinar si cu cineva pe care nu il iubesti.Eu am facut dragoste cu un tip pe care il placeam mult dar el nu simntea pentru mine decat atractie fizica si atat. S-a intamplat pe neasteptate lucrul acesta dar mi-a placut enormtongue

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Simpatia sau pasiunealaughingcand ti s pune pata p cineva faci orice sa il ai chiar daca nu-l iubesti, mai barbatule!laughing

pa, pa.

| Derye a răspuns:

Poate doar un pistol la tampla sau o doza mare de THC/LSD.

| Азбука a răspuns:

Acelasi lucru care ii determina si pe barbati sa faca sex cu tipe pe care nu le iubesc... ma, barbatule!

| Făgăraş a răspuns:

Curiozitatea care de multe ori ne face sa ne inselam de valoarea lui! dar cateodata poate avem sanse

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Dragostea [o face cu cel/cea pe care il/o iubesti]
Sex[cu o pers pe care nu o iubesti].
Si eu mai sunt virgina si ma bucur enorm, dar unii se grabesc sa'si piarda virginitatea, sa se dea si ei mari, ca numai sunt virgini dar de ce o fac si le rusine s'o spuna?
Daca ati avut curaj s'o faceti, spuneti'o in gura mare "Mi'am pierdut virginitatea!".
Este un lucru' important dacqa ti'o pierzi nu o mai poti avea "NICIODATA".;]
Bafta,

Ashley.

| anka a răspuns:

Nu as face NICIODATA dragoste, sex cu cineva pe care nu il iubesc.

| 80Cris a răspuns:

Am facut-o dintr-o pura si puternica atractie fizica!
Atat si nimic mai mult!
Nici intr-un caz pentru a evolua pe vreo scara a societatii acesteia ( asta ca sa-ti raspund si la cealalta intrebare )!

| RoxannaST a răspuns:

In cazul asta nu e dragoste... e sex