| Remus_7546 a întrebat:

Ce va place cel mai mult sa faceti ...sau mai bine zis ce iubiti cel mai mult?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Momentan imi place sa ma uit cum pleca pasarile in tarile calde, in fiecare dimineata, chiar si cand merg pe stranda si vad cate un stol intorc capul.Ma mir cum de nu am luat niciun stalp.Mai am timplaughing

nony
| nony a răspuns:

Imi place sa fac bani...si iubesc ceea ce pot face cu eiwinking

| Linda a răspuns:

Imi place mult sa citesc carti interesante, sa-mi scriu in laptop ideile care vreau sa le retin.

| Vizitiul a răspuns:

Studentele darnice si sa curga berealaughing

| MM a răspuns:

Imi place sa fotografiez, sa ascult muzica, sa ma joc cu copii.

| albastrel a răspuns:

Imi place sa zambesc si iubesc viata!big grin

| ariana_5123 a răspuns:

Ce iubesc cel mai mult? Viata pentru ca ea e asa cum ti-o faci bineinteles atat cat depinde de tine. Iar a mea e plina cu detoate si e ok. O iubesc

| arysa a răspuns:

Cel mai mult imi place sa ma intalnesc cu prietenii, sa ne plimbam, sa vorbim, sa facem poze, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inceput sa cred ca sint omul fara virsta.Maresc din ce in ce distanta traseului de alergat incit acum nici catelusa, prietena mea, nu mai merge cu mine...Nu stiu ce se intimpla dar sesizez adevarate explozii de energie in corpul meu si nu ma pot linisti oricit m-as chinui...Asta iubesc si-mi place cel mai mult...Sa-mi duc corpul aproape de epuizare.Sa-mi fortez limitele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine e pe perioade: in perioada actuala cel mai mult imi place sa joc Scrabble, dar tie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult imi place sa comand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce iubesc cel mai mult? Viata, familia, iubitul si tot ce ma face fericita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa citesc, sa ma plimb sub cerul limpede de toamna sa iubesc...sa fiu eu insami...sa nu jignesc pe nimeni

| metonst54 a răspuns:

Imi plac armele