| kOiNAka a întrebat:

Fetele am o curiozitate >: Ce pareri aveti despre baietii care isi pun iubitele sa cumpere prezervative? thinking

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In general fetele stiu sa cumpere un produs de calitate, probabil de aceea le pun pe ele sa cumpere

| TwlGirl a răspuns:

Sincer nu cred ca e o rusine ca fetele sa cumpere prezervative, mai ales daca le place sexul si nu sunt intr-o relatie serioasa.
Intr-o relatie fata asteapta ca baiatul sa vina pregatit, dar cu timpul se atinge un punct de confort in care el ii zice sa ia prezervative, ea ii zice sa cumpere tampoane... si e un lucru bun ca baietii se gandesc macar sa se protejeze chiar daca le este lene sa mearga la farmacie.
Acuma depinde de relatie dintrea ei ca sa poti spune ca baiatul nu are respect fata de ea cand ii cere asa ceva.

| malina1 a răspuns:

Ca sunt niste nesimtiti

| h3r a răspuns:

La fel ca si despre fetele care ii pun pe baieti sa le cumpere anticonceptionale.

| lolly a răspuns (pentru h3r):

O da, daca baiatul ar face sex protejat nu ar fi nevoit sa cumpere anticonceptionale si sa il preocupe starea ei. Asa ca vreti neprotejat, cumparati!

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Sincer,e josnic ca partenerul sa ceara acest serviciu partenerei.Cred ca acel baiat este unul lipsit de repect fata de iubita lui care vrea doar sex. Daca ai facut asta sa n-o mai faci tine doar de igiena ta.Tu cu nevoile tale, ea cu ale ei.Nu amestecati lucrurile. Sper ca m-ai inteles si ca un baiat care face acest lucru nu e vazut bine.

| Phoenix231 a răspuns:

Sunt baiat, Si daca i-as cere unei fete sa fac asta mai intai m-as duce la bucatarie as lua un cutit si mias taia penisu...
Atat de rusine mi-ar fi.

| Sofia1234 a răspuns:

Ca is neresponsabili, sau ca vor copiibig grin

| Chiorean_Marianachiorean_1975 a răspuns:

O parere foarte proasta din cale afara

| AlaRau2012 a răspuns:

Nu cred ca am nevoie de acea,, caciula'' pe penis.Doar pentru cei care nu se pot abtine sa nu isi dea drumu in fata respectiva.

| suntserios a răspuns (pentru AlaRau2012):

Pana ai sa ai o surpriza de vreo 3kg care face caca de 4 ori pe zi.

| TheAlyNNN a răspuns:

Daca vi pe la mine cumpar eu "durex cu aroma de capsunele" rolling on the floor