| Anonimaaa_6564 a întrebat:

Fetele, ati stat vreodata cu un baiat care e in zodia scorpion? Cum se comporta? E gelos?

10 răspunsuri:
| DeeDee_4511 a răspuns:

Am fost, si inca sunt de 1 an jumatehappy
Relatia noastra merge foarte bine. dar depinde si de zodia ta acum.
Ca defect nu cred ca este gelozia, ci mai degraba orgoliul. Uneori e prea orgolios si nu lasa de la el. dar in rest.love struck
Succes :* happy!

| Babushka a răspuns:

Sunt posesivi vor sa stai numai cu ei. te sufoca nu poti face nimk de el cel putin asa a fost la mine a si ii placea sa se laude...

| anonim_9012 a răspuns:

E perfect, se comporta superb, ori ca era indrag de mine ori nu stiu, dar e un baiat de aur. E gelos, dar nu exagerat de geloshappy

| Parmalat a răspuns:

Cam este happy Si nu poti sa-l prostesti, te simte imediat. Asa ca ai grija sa nu-ti fuga ochii dupa altii, cand esti cu el - esti numai cu el si. punctwinking

| Deeviiil a răspuns:

Da am stathappy
Am prieteni in zodia scorpion, dar nu conteaza zodia, adica nu te lua dupa prostii din astea cu zodiacu` pentru ca nu`i adevarathappy
Iar cum ai zis: cum se comporta un scorpion, orice om are comportamentul lui si asta nu ii legat de zodie.
oricum cum crezi tubig grin
dar astea`s prostii oh go onlaughing)
ma refer la zodiacbig grin
:*

| INeverStopLoving a răspuns:

Bah, da, sunt cu un scorpion si ii foarte gelos. Si-l inteleg din 2 pct de vedere: 1. ca eui sunt intre balanta si scorpion si deci, si eu sunt destul de geloasa insa totusi ii las libertate, nu-l sufoc, si 2. tin sa-ti subliniez mult faptul ca e foarte tandru, romantic, atent cu pers. iubita, wild in pat, si foarte pretentios la fete: nu se combina cu oricine de pe strada, de asta sa fii tu sigura! Recunoscut in horoscop pentru atentia care o da la detaliile marunte si nesemnificative pentru multi dar foarte importante pentru el. Deci mare atentie las cum te comporti, imbraci, ingrijesti si vorbesti cu el.

| bd a răspuns:

Nu cred ca atarctia dintre doi oameni are legatura cu zodiarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punctul lor forte e pasiunea...big grin.Si da sunt foarte gelosi, dar odata ce este indragostit de tine o sa vezi cat de tadru si iubitor poate fii un scorpion.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si prietenul meu este scorpion si e perfect! big grin desi la prima impresie nu parea laughing Suntem cam de 1 an impreuna si inca ma mai uimeste big grin Este putin gelos dar este fascinant happy

| thebloodsoul a răspuns:

Da am stat...nu mi-a placut deloc este sufocant, gelos intr-adevar esteiubitor darpreamult acukm depindedacaiti si place baftawinking