| SuciuAmir a întrebat:

Fetele cu ce isi indeparteaza parul de sub centura? big grin

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Aparat de ras,ceara sau epilator, depinde de gusturile, comoditatea si curajul fiecareia!

| Anemona a răspuns:

Pai ar fi indicat cu ceara dar unele se fac si cu lama. big grin Eu zic ca e mai bine cu ceara ca este si mai sanatos :*

| ingerdraq a răspuns:

Penseta happy

| whoocares a răspuns (pentru ingerdraq):

Jurr ca atunci cand am vazut intrebarea am vrut sa intru si sa zic " cu penseta" rolling on the floor))))

| bogdy_7709 a răspuns:

Pai nu stiu eu pe testicole ma epilez cu smoala sau ceara ele...

| GreatScott a răspuns:

Cel mai tare mod.este sa iti dai foc acolo jos. eventual cu un spray si o bricheta.si nu mai ramane nimic.chiar nimic.laughingrolling on the floor