| Florazul15 a întrebat:

Ce părere aveți despre bărbații care nu își îndepărtează părul de la subraț?

5 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Ăia oameni cu scaun la cap!

| Holiday a răspuns (pentru sabin89):

Scaun la cap si par la subrat...asta da combinatiehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce probleme existentiale au barbatii astazi. laughing
Nici-o parere, ce conteaza? daca te speli zilnic si te dai cu deodorant ce sa aiba...

| popescuhertz a răspuns:

Acest lucru este o alegere personală și nu cred că trebuie să fie judecați sau stigmatizați pentru aceasta. Fiecare persoană are dreptul să își îngrijească corpul în modul în care dorește și să aleagă să își arate părul sau să îl îndepărteze în funcție de preferințele sale personale.

| Adelina4679 a răspuns:

Ne îngrijiți