| Markusfrtt a întrebat:

Fetelor, a-ti aprecia un baiat virgin? Sa fie prietenu vostru si sa va zica ca e virgin, si voi la fel bineinteles. Eu am 20 si de 2 ani astept dupa iubita mea

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sincer, nu. laughing Poate cu anumite exceptii

| RAY a răspuns:

Cam mult 2 ani man, tu chiar nu simti nevoia?

| Markusfrtt explică (pentru RAY):

E nu, noroc manuela?

| sofisis a răspuns:

Ce conteaza daca am aprecia noi atata timp cat iubita ta apreciaza asta. Eu nu mi-as fi dorit un virgin pentru prima experienta dar fiecare e liber sa traiasca cum vrea.

| HadesSs a răspuns (pentru sofisis):

Inca nu se stie daca apreciaza poate v-a avea o surpriza prima ora v-a vedea ca nu mai e virgina laughing, nu de alta da 2 ani e mult laughing

| sofisis a răspuns (pentru HadesSs):

Nu e asa mult in ideea ca sunt virgini. Odata inceputa viata sexuala da, e mult doi ani. Dar asa...pe uscat, nu e mult. Mai ales daca ea o fi mica.

| HadesSs a răspuns (pentru sofisis):

Ai dreptate e mai greu pana dai cep la sticla laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru HadesSs):

Ma intreb ce vrea sa zica omul, de la 11 la 13 ani fata a asteptat-o

| HadesSs a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| Marius925990 a răspuns:

O sa ai surpriza sa iti pice una cu tronc care nu e virgina si atunci o sa te stresezi mereu ca a mai facut-o si cu altul. stiu din experienta