| andreeaele27 a întrebat:

Fetelor, am aproape 12 ani si in aceasta seara m-am epilat pentru prima data in zona intima folosind bigul. Credeti ca este prea devreme? Voi cu ce va epilati?

Răspuns Câştigător
| denisucaandreea a răspuns:

Draga mea, nu stiu ce sa -ti spun e dupa cum consideri tu dar vorbeste cu mama ta inainte sa ami folosesti bigul ca poate fi un pic periculos, mama ta ar trebui sa iti fie ca o prietena, sau daca nu et simti lejer, cauta pe site-uri medicinale

2 răspunsuri:
| andrei321 a răspuns:

Eu ma "barbieresc" folosind o foarfeca.

| andrei321 a răspuns:

Eu ma "barbieresc" folosind o foarfeca.(sunt baiat, dar nu e mare lucru)