| AntiF a întrebat:

Fetelor am nevoie de ajutorul vostru. Ultima data cand mi-a venit ciclul, a fost 5 mai, si pe 7 iunie vreau sa merg cu clasa la piscina. Ciclul meu nu e regulat, dar in aprilie l-am avut tot pe 5; si in martie a fost pe 3. Cum as putea face ca ciclul sa imi vina mai devreme decat de obicei?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Imi pare rau,dar ceri lucruri daca nu imposibile, macar nesanatoase! Nu te pot ajuta, obisnuieste-te cu ideea ca nu poti intra in piscina.

Răspuns utilizator avertizat
| inutzza21 a răspuns:

Nu ai cum, dar daca iti vine ciclul foloseste tampoane interne : OB-uri. Sunt rezistente si la apa si nu te patezi.

| Ghitulescu007 a răspuns:

Nu poticrying.E ceva ce nu poti sa schimbi.Ce ghinion pe fete.

| Papusha_5823 a răspuns:

Cere ajutorul mamei sau a unui genekolog sau totusi ia-ti o fusta la piscina

totul va fi in regula