| msonegirl a întrebat:

Am o nelamurire in legatura cu CM. Ultima data a venit pe 26 iulie, iar azi a venit din nou... De obicei este regulat si nu mi s-a mai intamplat sa vina mai devreme.

De la ce sa fie? Sau ce sa fie?
Ps: Am aceleasi dureri abdominale...si aceeasi stare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 80Cris a răspuns:

Menstruatia ta a venit normal, nu ai de ce sa-ti faci griji. Ca s-a intamplat de data asta sa-ti vina cu cateva zile mai repede, eu stiu, schimbari hormonale, agitatie...nimic care sa te puna pe ganduri, sa te gandesti ca ai avea vreo problema. Nu.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O dereglare hormonală. Cel puțin o dată în viață menstra va întârzia sau apare mai devreme. Dacă în rest nu sunt probleme nu ai de ce te teme.
Pa, pa.

| foxi a răspuns:

Nu este nici o problema! Stai linistita!

| olivia_7127 a răspuns:

Depinde de varsta ta. cred ca poate fi o dereglare hormonala... stii cum e fiecare poate sa-si dea cu parerea cel mai bine ar fi sa intrebi un medic