| Alecslisios a întrebat:

Fetelor am nevoie de parerea voastra uite carei poroblematoate fetele de la mine de la liceu si de la mine dp la bloc imi spun ca seman cu taylor launtern si mi-au spus sa imi las parul mare ca in rest seman exact cu el (si la ochi ca sunt putin cam mici ca a aluia) deci voi ce parere aveti despre el sa stiu daca ar fi bine sa adopt stilu lui?

Răspuns Câştigător
| GirlyBrunette a răspuns:

Mai dc vrei sa te schimbi pentru niste fete...cine te place te place si asa daca ele incerca sa te schimbe inseamna ca ele il vor pe taylor nu stiu cum ai spus tu pe acolo eu nu il cunosc si eu cel putin apreciez un baiat pentru ceea ce e nu ce vrea sa fie... sfatu meu e sa nu te lasi schimbat de nimeni ca nu merita sa devi o papusakissbafta

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Taylor nu mai are parul lung! http://www.google.com/......tp?/imgres
L-a avut in prima parte de la twilight, dupa care s-a tuns. Nu trebuie sa adopti stilul lui. De fapt...care e stilul lui? E o vedeta, nu iti vei da seama niciodata cum e el in realitate.

| gigiro a răspuns:

Daca are, adopta-l! Crezi ca e important sa copii un stil, sau sa fii tu insusi? Constat ca nu prea ai idei originale si. mai ai unele lipsuri si in alte directii.

| robby212 a răspuns:

Mai dc vrei sa te schimbi pentru niste fete...cine te place te place si asa daca ele incerca sa te schimbe inseamna ca ele il vor pe taylor nu stiu cum ai spus tu pe acolo eu nu il cunosc si eu cel putin apreciez un baiat pentru ceea ce e nu ce vrea sa fie... sfatu meu e sa nu te lasi schimbat de nimeni ca nu merita sa devi o papusabafta