| Inga22 a întrebat:

Fetelor, ați accepta o relație cu un bărbat care obișnuiește să consume alcool frecvent? Ce ați face dacă v-ar plăcea de un bărbat dar acesta ar avea patima alcool-ului și dependență de filme pentru adulți; v-ar deranja acest lucru sau ați rupe relația cu el definitiv?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce înseamnă consume alcool frecvent? în ce doze? că așa și prietenul meu bea bere destul de des și din moment ce zic prietenu meu cred că e evident ce decizie am luat. Iar dependența aia depinde cum se manifestă. Dacă mă „ignoră" pe mine pentru alea, atunci e o problemă, dacă eu sunt mulțumită și pe lângă asta el mai simte în plus nevoia să se uite și la asta, n-am nicio problemă cât timp nu intervine între noi dacă știi ce zic

| Andreeush a răspuns:

Evident că aș rupe relația.

| alina2k18 a răspuns:

Daca nu bea si nu se masturbeaza mai mult ca mine e ok laughing

| Mihai720 a răspuns:

Ca fapt divers... sunt baiat, nu fumez, nu beau deloc alcool. Ar fi superb daca as intalni o fata care nu fumeaza si care nu consuma alcool dar oricum. in caz contrat sunt discutii foarte lungi pe aceste teme din care se pot naste diverse conflicte... cel mai bine este evitam aceste discutii intr-o relatie

| amenintareamaimutei a răspuns:

E o problema extrem de grava aici! Nici cu cea mai mica exceptie nu trebuie sa fi cu un asa om! Inseamna ca e obsedat sexual cel mai probabil mai ales daca este si alcoolic. Părăsește l cat mai rapid si ai grija in tot ceea ce faci!