| sadsadsasadsaxaxa a întrebat:

Fetelor, ce părere aveți despre bărbații tineri care muncesc foarte mult și care consumă alcool în exces și se masturbează. dependenți de filme p0rno? Ați accepta o relație cu un bărbat matur care are 24 de ani și care mincește cu ziua prin sate, care este bun la toate dar care are probleme cu alcool-ul?

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Bun la munca, bun la toate, bun la pat

| sierra1 a răspuns:

E (evident că e) cazul tău?
Aș trece pe stradă pe partea cealaltă!

| doctorandus a răspuns:

Dependenta de filme porno nu este un diagnostic real, care sa fie acceptat de breasla medicala. Majoritatii barbatilor si unei parti substantiale dintre femei le plac fimele porno.

| blackann a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer imi e scârbă.

| doctorandus a răspuns (pentru anonim_4396):

Dap, daca gasesti un barbat caruia nu-i plac fimele porno: ai grija ca e un tip foarte dubios!

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Ce părere poți sa ai?
O persoana care trăiești în iluzii dacă ajunge sa se uite non stop la filmele porno care nu coincind cu realitatea)).
O persoana alcoolica este de evitat, nu este nimic atractiv sa stai non stop beat și sa ai o proasta care sa te care pana în casa.
Și sa muncești prin sate cu ziua iar nu este de lăudat, mai ales dacă tipa y are facultate, nu știu ce job, nu o sa ii convină să stea într o relație cu un om care trăiește de azi pe mâine din mila oamenilor.

| AdioTPU a răspuns:

Pe scurt, nu.

| Paracetamol0lol a răspuns:

Vai de zilele tale bătrâne;(

| GambleR40792 a răspuns:

Eu zic ca da ne mai accepta, by the way am intalnit ieri unul in autobuz inalt dar destul de urat, cred ca avea ceva autism si se plangea in autobuz la niste profesoare cum toti colegii lui de facultate au prietena si cum el NU, imi era mi-e rusine de rusinea lui se auzea in tot transportul, foarte trist dar asta e realitatea cand nu te ajuta muia