| IuliaAkaTrixxie a întrebat:

Fetelor, ati avea curajul sau hotararea sa atrageti atentia unui baiat care va intereseaza? I-ati spune ca tineti la el si ca doriti o relatie cu el?happy

Răspuns Câştigător
| EmaLovesMuffins a răspuns:

Mie, una. mi`i se pare penibil ca o fata sa intrebe un baiat daca vrea sa fie cu ea. daca baiatul va simti si el aceleasi sentimente pe care le simte si fata fata de el. el poate sa-i spuna...
ok.iti sa zicem ca iubesti un baiat.tzii foarte mult la el.ai si plans pentru el...si la un moment dat aflii ca are prietena.SO WHAT?! lasa baiatu` in pace... e plina Gradina Domnuluiwinking. viata nu s`a sfaristwinking

deeci.cocluzie.si.parerea mea.niciodata nu intrebati un baiat daca vrea sa fie cu voi, fetelor.pentru ca poate el nu simte acelasi lucru.si pe urma o sa se faca glume pe subiectu` asta.asa ca mai bine.stati in banca voastra.( nu o spun cu rautate )

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

In niciun caz nu i-as spune ca tin la el ca i se urca la cap.
Am ''curajul'' sa intreb un baiat asta, dar numai dupa ce observ clar ca si el vrea acelasi lucru!

| Razvan a răspuns:

Nu. E total inutil.Am incercat o data si m-am lasat pagubasa pentru vecielaughing
Eram prieteni, vorbeam cate-n luna si stele.Eram sigura ca ma va intreba daca vreau sa stau cu el.Si cand colo mi-a servit la rece:"Sunt asa norocos sa am o prietena ca tine". Ce sa mai zici cand auzi asta?laughing

| Ririru a răspuns:

Da.
Dar doar DACA!:
1.As fi prietena cu el.
2.As vorbii des cu el.
3. NU i`as zice "Vrei sa fii cu mine?". As face un mic joculet in care sa-i spun "stii...imi cam place de tine.". Iar daca ii place si lui, formam relatie, daca nu... nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA!
Am fost cu el si m-am despartit din lipsa increderii in el pentru ca e la distanta.Dar.am regretat enorm! Asa ca am vorbit cu el, mi-am cerut scuze si i-am spus ca tin la el si as vrea o relatie.Am primit o a 2-a sansahappy