| anonim567833 a întrebat:

Fetelor, ați face sex cu un băiat dacă acesta s-ar afla sub influența drogurilor, bine, nu drogat încât să nu se mai țină pe picioare, ci doar puțin fumat?

5 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Când un băiat e,, fumat" acesta are mai mult chef și este totul mai lent și mai intens, de ce nu? Însă aveți grija sa va protejați ca s ar putea din cauza extazului din mai multe părți sa nu simtă când își da drumul.

| RAY a răspuns:

Un om sub influenta drogurilor i este inhibata dorinta sexuala asa de curiozitate sa stii

| anonim567833 explică (pentru RAY):

Unde ai citit tu că drogurile sau alcoolul inhibă dorința sexuală?
Te-ai îmbătat vreodată sau ai tras vreodată pure by magic...Să vezi ce chef te ia, de te urci pe tavan nu așa, ai impresia că nici 7 starlete nu te vor înmuia la ce frenezie dă în tine, vorbesc serios laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim567833):

Fa sex beat

| danutzu96 a răspuns:

Drogurile (majoritatea) ca si medicamentele cu actiune psihotica cam taie chefu de asa ceva.