| SasukeCS2 a întrebat:

Buna fetelor! Voi ce ati alege un baiat care are par pe picioare sau unul care are par pe picioare dar il epileaza? Cum va place mai mult?

Răspuns Câştigător
| pyma a răspuns:

Nu știi dacă să te epilezi sau nu? laughing
Părerea mea: lasă-l acolo, nu-l deranja.
Asta mi-ar mai trebui, să stau cu grija dacă el are pielea mai fină decât a mea rolling on the floor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru pyma):

LOL.
Exact. Perfect d´accord.

23 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Lol, nu sunt fata, dar iti dau un raspuns... mie mi se pare cam gay sa te epilezi pe picioare, si fetele gandesc la fel probabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îmi plac băieţii epilaţi pe picioare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza ca se epileaza sau nu se epileaza, ci conteaza cum se poarta cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se pare normal, natural, insa avand in vedere lumea in care traim, si modelele de moralitate...
Acum mai lipseste varianta masculina a Biancai D...A, stai, ca exista! E Botezatu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CU păr.

Poa´ să fie păros ca o gorilă, din partea mea. Orice, numai epilat NU.
Sau pensat.
Ești bărbat, e natural și firesc să ai păr pe picioare. In plus, denotă masculinitate și arată mai... sălbatic.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

...Mă îndoiesc că femeile aleg bărbaţii după cât mărar au pe picioare.
Eşti bărbat, e ok să ai păr, lasă-l acolo, e dovadă de masculinitate.

| xBya a răspuns:

Mie personal imi plac baietii care au par pe picioare, dar nu exagerat de mult. Am vazut si stiu baieti care se epileaza si parca totusi, lipseste ceva. Acum depinde si de cat de des e parul. Daca ai blanita eu as merge pe epilat. big grin

| AndraRox a răspuns:

Buna si tie! Eu sincera sa fiu nu aleg un baiat dupa cat par are el pe picioare, dar MA ROG. Vrei cumva sa te epilezi pentru o fata`? Adica e ok daca te epilezi, daca tu crezi ca asa o sa te placa fetele mai mult, Bafta!

| SasukeCS2 explică (pentru AndraRox):

Nu vreau sa ma epilez pentru o fata anume, vreau doar sa stiu daca or sa ma placa mai mult fetele daca sunt epilat.

| pyma a răspuns (pentru SasukeCS2):

Bre, nu la asta se uită fetele normale (bine, mint, că eu dacă văd tipul epilat, mă sui pe mătură și pa laughing).
Ai grijă la igiena corporală ca orice om educat și atât.
Mult mai mult contează atitudinea, bunul simț, umorul, inteligența..nu că ai sau nu păr pe picioare. Bine, mai sunt și excepții, că deh, diversitatea e fun straight face.

| AndraRox a răspuns (pentru SasukeCS2):

Nu iti face griji in privinta asta! Daca o fata te place, te place pentru atitudinea ta si pentru ce se afla in interior, si vorbind despre partea cu epilatu`, Nu e mare lucru daca ai par pe picioare, crezi ca o fata nu s-ar mai uita la tine pentru ca ai par pe picioare? Adica nu cred ca vor venii la tine mai multe fete pentru ca te-ai epilat! Da, sa zicem ca da bine!

| sniper2998 a răspuns:

Am impresia ca te chinuie talentullaughing... nu ti-a spus nimeni ca daca te epilezi lumea te ia drept travestit sau gay? Daca vrei epilare, epileaza-te la zonele intime si in special la subrat... sunt baiat, am 14 ani, dar stiu FOARTE bine ce vrea o fata, un tip calm, sincer, dragut, inteligent, matur, in unele cauri mai naiv in sensul acela de dragalaşenie.

| Tau_SuperErou_1995 a răspuns:

Buei, sunt baiat si ma epilez de vreo doua luni, am 17 ani...nu duc lipsa de femei si nu de asta m-am epilat. Am totusi o groaza de prieteni care-s epilati, in general oameni cu ceva materie cenusie sau care au realizat ceva in viata, vor sa realizeze sau care au un scop in viata.Parerea mea e ca traim in secolul XXI (parerea mea) pentru ca unii nu au observat asta, si mi se pare ca da nasol sa aratam ca niste cimpanzei cand purtam niste bermude de exemplu, nu zic...sau cand esti la plaja mai vezi cate un specimen care-si poate face codite din parul de pe picioare.

| SasukeCS2 explică (pentru Tau_SuperErou_1995):

Codite laughing? Nu il am chiar asa de mare, am vazut baieti/barbati care au mai mult par pe maini decat am eu pe picioare.

| Tau_SuperErou_1995 a răspuns:

Na..ideea e ca la fotbal parul de pe picioare ma si incomoda la modul ca jambierele si aparatorile se tot agatau cumva si era nasol...plus ca alunecau laughing)

| Marie_Roze_1990 a răspuns:

Mie nu imi place deloc nici unul

| AndraRox a răspuns (pentru Marie_Roze_1990):

Esti pe invers?

| Reek54 a răspuns (pentru Marie_Roze_1990):

Esti lesbi?

| Marie_Roze_1990 a răspuns (pentru Reek54):

Nu dar nici sa nu aiba pe picioare padure amazoniana dar nici sa se epileze undeva intre :-))

| Reek54 a răspuns (pentru Marie_Roze_1990):

Cei parosi sunt virili.

| elenusha94 a răspuns:

Sincer de preferat un baiat cu un stil elegant ..nu prea ma intereseaza parul lui de pe picioare. oricum asta nu e ceva irascibil..totusi sunt fete carola le place sa fie epilatii...