| colouryourownworld a întrebat:

Ati vrut vreodata sa aveti un prieten/prietena asa mult, incat nu mai conta nimic, si apoi, cand ati reusit sa-l/s-o aveti, sa va para rau? daca da, ce ati facut?puppy dog eyes funda+vot

Răspuns Câştigător
| deniedaccess a răspuns:

Mda...cred ca toti suntem ca niste copii mici cand ne indragostim pentru ca nu ne dorim altceva decat acea "jucarie" si face orice pentru a o avea dar atunci cand e a ta ori te plictisesti pentru ca sti ca ai ajuns la ceea ce ti'ai propus si ai momente in care realizezi ca poate ai facut prea multe sau nu ai facut ceva bine. iubirea te orbeste dar in acelasi timp intr'un mod frumos, parerea mea e ca nu trebuie sa regretam nimic din ceea ce am facut pentru persoana iubita pentru ca am facut'o cu si din dragoste... FUNDA?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| opierdevara a răspuns:

Mi s`a intamplat si mie asahappy
Cel mai bine este sa stai putin.sa vezi daca nu este o criza de moment,apoi daca tu chiar simti ca iti pare rau ca esti cu el ii poti spune ca din zilele in care ati fost impreuna, ti-ai dat sema aca nu va potriviti!
Ii poti spune ca tii la el, dar asta simti tu!
Si nu vrei sa fiti aman2 nefericiti din cauza asta!
Succes.pWp:*

| BlackR0se a răspuns:

Da...
Ce sa fac? Am incercat sa-l uit, n.am reusit, situatia s-a agravat si m.am convins ca nu e bine.Si acum l.am uitat aproape de tot big grin
Si ...ma simt mai bine tongue

| colouryourownworld explică:

Aproape de tot?raised eyebrows

| LidEle a răspuns:

Mi s-a intamplat asta...cand am reusit sa fiu cu el eram deja plictisita nu eram incantata cand ieseam, ma comportam urat cu el si totusi el deja ma iubea.pentru ca ignora comportamentul meu urat si acum inca suntem impreuna avem 3 luni si desi eu in continuare sunt rece fara el cred ca as fi terminata.Am facut tot posibilul sa ma schimb si eu cred ca am reusit cat de catbig grinTe sfatuiesc sa mai astepti sa vezi daca totusi te poti schimba sau daca merita sa o faciwinking