| PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida a întrebat:

Buna fetelor, voua cum vi se par baietii cu oasele obrajilor sau obrajii mari? Vi se par mai putin atractivi?

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Aoleu, dam deja in corcituri de extratrestri...
Conteaza doar ca tu sa vezi dincolo de aspect.
Pana la urma aparenta si esenta ne-au ghidat mereu in iubire. Cei care au cautat aparenta, s-au lovit doar de aparenta, iar cei care au cautat esenta, s-au lovit de esenta; universul merge cam pe principul asta: cauza-efect.

| PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida explică (pentru LPCTSTR):

Haha esti amuzant cutu, atat de profund simt ca mi-ai intrat la corason.
Luv iu

| LPCTSTR a răspuns (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

NU-mi mai spune "cutu", inteleg ca sunt singurul care-ti raspunde la intrebarile "fantastice", dar totusi.

| PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida explică (pentru LPCTSTR):

Bien, gata, esti prajiturica mea kiss

| LPCTSTR a răspuns (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

Mai bine decat "prajiturel" rolling on the floor