| kimora_8189 a întrebat:

Fetelor cand se termina relatia voastra nu va simtiti lipsite de incredere si credeti ca nimeni nu o sa fie ca EL si nimeni nu o sa va faca fericite? ce faceti sa scapti de ideea asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma ca am simtit asta cand am stat despartita de prietenul meu 3 saptamani, dar in prima saptamana mi-a fost greu, deoarece tot imi aducea aminte de el, mi se parea ca totul are legatura cu el si asa mai departe. Dar dupa, am inceput sa-mi ocup timpul cu altceva ca de exemplu: iesiri prin parc, vorbind cu prietenele mele, iesind prin oras; orice lucru, numai ca sa numai stau pe acasa. Parerea mea este ca daca iti ocupi timpul cu alte activitati sau cu alta persoana, uiti happy Nu in totalitate, dar macar nu te mai gandesti non-stop la el happy Crede-ma ca iti zic din propia experienta pentru ca si eu am cautat raspuns la intrebarea asta si alte persoane m-au ajutat asa cum si eu sper acum sa te ajut. Pupici :*:* Alexa :*:*

4 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Eu una stau vreo 4 zile prin casa.
asa suparata.
vine si cea mai buna prietena.
plang fff tare si fff mult
ascult melodii triste.
am mai ajuns si la spitallaughingca daca ma enervez mi se face rau
asa, apoi ma ambitionez, ma fac frumoasa, sa ii para rau, j ma gandesc la alt baiat, care m'ar putea face fericita.
bine, pana o sa il uit complet, o sa mai treaca cateva luni, j nopti nedormite.
dar asta e.
lumea trece peste tot.

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Ba da! Si sa stii ca intr-adevar nu va mai fi altul/alta ca ea/el, deoarece cu totii suntem diferiti! Ma gandec ca asa a fost sa fie si ca imi e rezervat ceva mai bun. Dragoste cu forta nu se poate iar atata timp cat cat celalat crede ca eu nu sunt jumatate potrivita pentru el nicie el nu are cum sa fie jumatatea potrivita pentru mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact. exact asa ma simt. simt ca sunt un nimeni ca nu mai exista altcineva, tot ce fac ma duce cu gandu la el, incep si plang. cred ca timpul le rezolva pe toate. aproape. incep sa imi dau seama ce am pierdut si cat de mult a insemnat si incerc sa repar dca se mai poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am desp de prietenul meu de 2 sau 3 sap.prima sap a fost greu dar o nenorocitaangry asa zisa prt mea cea mai buna s-a bagat sh acum ea sta cu el am plans foarte mult acum el ma barfeste ma injura asta dovedeste ca nu m-a iubit! eu acum stau cu un prieten de al lui.nu il iubesc deloc dar nu am ce sa fac poate cu timpul il voi iubi!:d dar nu pot sa nu ma gandesc la fostul prietencryingbroken heart sh cand vad ca la poza lui de la av nu mai sunt eu sh e alta mor il iub dar proasta aia ii spune tot felul de tampenii care nu sunt adevarate sh el o crede normal... ce pot face? va rog sa ma ajutati! il vreau inapoi!cryingcryingbroken heartbroken heartbroken heart