| Ovi55 a întrebat:

Fetelor, dacă v-ar plăcea mult de un băiat și ați ieși seara la o plimbare undeva prin aer liber și v-ar propune să faceți amor într-o clădire abandonată câteva minute sau undeva printr-o pădure, într-un tufiș. Cum vi s-ar părea?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! O idee extrem de idioata sa faci sex in cladiri abandonate. Stii ca si cei care intra in ele sa le exploreze, isi iau masuri de precautie? E totul dezgustator si poti sa ai surpriza sa te tai sau julesti prin obiectele de acolo. Padure, tufisuri... sunteti animale? Doar animalele si centuristele fac asa sex. Propunerile sexuale venite, asa, la primele intalniri, din nou, mi se par idioate si nesimtite. In concluzie, nu face tampenia asta cu vreo tipa daca ai de gand.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Iar visezi?

| Violleta2022 a răspuns:

Morosane, ai revenit cu alt cont nou pe forum?

iar cu intrebari prostesti?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai ce pune sub fundul fetei sau o mozolești pe jos? Dacă e în călduri, merge și în clădiri. Dar am impresia că ai imaginația în erecție, în loc de.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este buna ideea a face sex cu iubita într-o clădire abandonata. Ideal este sa faci sex acasă într-un loc confortabil pentru amândoi.

| AIeXxX a răspuns:

Totul depinde de fata. Dacă e cu fițe, merge doar la tine acasă sau ceva hotel de lux laughing
Fetele modeste, fac unde vrei tu. În clădiri, în pădure, în iaz unde prinzi pestii
Zic din experiența laughing