| carmen1992 a întrebat:

Fetelor care aveti relatii serioase.asteptati ceva de la partener cand impliniti anii de relatie? sau nu trebuie in viziunea voastra.sau faceti cadou ceva?

6 răspunsuri:
| b3bitsa a răspuns:

Buna. Sincer eu nu urmaresc asta de la o relatie, atat timp cat este iubire si te simti bine nu e nevoie de altceva. Evident cand se implineste 1 an sau stiu eu.o mica atentie ceva simbolic, si restul se compenseaza cu dragoste, parerea mea! happy

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Eu sincer nu am nicio relaţie deocamdatălaughing. Dar dacă aş avea, nu aş vrea/accepta niciun cadou de la el.Mi-ar fi de ajuns că mă iubeşte şi suntem împreună, atâta contează.Dar eu totuşi aş sărbătorii când am împlinii un an sau aşa. Am merge în oraş sau aşa cevahappy. Totuşi iubirea e cel mai important lucru într-o relaţie. big grin. Fără iubire, nu rezişti într-o relaţie. Oricum o relaţie fără iubire, nu există! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite o intrebare cat de cat normala, e normal ca atunci cand se implineste un an de relatie sa se ofere mici atentii, asta denota ca cei doi se simt bine unul linga celalalt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic parerea mea, cu toate ca nu indeplinesc criteriul. Implinind ani de relatie marchezi o perioada destul de lunga in care ai stat cu cineva. In loc de atentii, cadouri in ziua respectiva eu zic ca e mai furmos sa o sarbatoresti intr-un ambient diferit de cel obsnuit : de tipul o seara la mare/munte/alta tara, hotel, sampanie, campie, jacuzzi, cabana, habar-n-am, orice big grin Asa sigur nu te trezesti in pana de idei, sau mai rau, cadoul luat nu ii va folosi la nimic.

| MissDyDee a răspuns:

Eu sincer nu astept nimic de la el desi de fiecare data mi-a luat cate ceva.nu mi s-ar parea un capat de tara daca ar veni ziua noastra si nu mi-ar lua nimic.da nu zice nimeni ca nu e un gest frumos dar asta nu inseamna ca e si obligatoriu sa o faca ca si daca imi cumpara ceva din obligatie oricum nu are nici o valoare...si da si eu ii cumpar lucruri dar nu neaparat de ziua noastra pur si simplu daca trec prin fata unui magazin si vad ceva dragut cu care l-as vedea atunci il cumpar.nu avem nevoie de zile aniversare sau speciale pentru a ne face cadourihappy

| Lia09 a răspuns:

Mie una imi place foarte mult sa daruiesc. Nu conteaza daca primesc sau nu ceva inapoi, fiindca ma bucur mai mult cand il vad suprins/bucuros de faptul ca m-am gandit sa-i iau o mica atentie.
Recunosc ca ma bucur de fiecare data cand primesc ceva, dar nu vad de ce m-as supara daca ar omite. In general e foarte atent cu mine si imi ia tot ce-mi doresc, daca poate, asadar nu-i nevoie sa-mi dea inapoi un cadou, daca eu ii ofer ceva!