| chr_7518 a întrebat:

Fetelor care e pentru voi marimea ideala... big grin?

15 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai sa stii ca marimea nu conteaza, sti cum e, nu conteaza cantitatea ci calitateahee hee!

| fabiola a răspuns:

Nu avem idealuri, ne luptam cu viata reala!

| cioko19 a răspuns:

La ce?happy
Pantaloni? bluza? pantofi?laughing

| Tso a răspuns:

Depinde de situatie. Cateodata " S ", cateodata " XS ". Sunt micuta. Zau. Sau tu te referi la alceva?

| roxy_5007 a răspuns:

Eu port 38 la pantofi esti multumita?

| hugo a răspuns:

Ce va place sa va faceti ca ploua... Daca a postat la categoria: Dragoste si Sex, ce legatura are cu pantofii, bluzele si ce mai spuneti voi! El/ea se refera marimea ideala a unui penis, care ar fi ideala pentru voi. Penis natural nu jucarii din shop! bafta in a raspunde...

| alinutzacodruta a răspuns:

>18 blushing multumit/a? big grin

| ahaaaaaaa a răspuns:

Eu nu am stat sa le masor...conteaza cum se comporta in pat nu neaparat marimea! Si iubitul meu este mereu complexat de marimea...nu stiu ce marime are dar e perfecta, trebuie sa te potrivesti din punctul meu de vedere.

| any_1988 a răspuns:

Nu conteaza marimea, mai bine mica si jucausa decat mare si lenesa :-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La pantofi?
36.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" In viata baza nu sta in diametru sau lungime
Acum conteaza cel mai mult daca e langa tine
Conteaza daca te iubeste si e doar al tau
Daca e langa tine cand ti-e tie cel mai greu
Nu mai imi pasa nu conteaza daca e lunga, groasa
Daca eu simt ca il iubesc stie s-o folosesca" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar una nu raspunde corect... zice-ti si voi 15, 17...23cm...tot pe ocolite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lugimea ca lungimea da grosimea este importanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...sunt baiat si cred ca 13 cm e de ajuns, dar eu am 13 ani si cred ca ajunge cat am cand se...scoala
Oricum ideea e ce ii place partenerei.

| diatns a răspuns:

Marimea ideala la mine trebuie neaparattt sa vina la pachet cu un mulatru mistooobig grin