| anonim_4396 a întrebat:

Marimea penisului de 18, 5 iar cincumferinta de 13, 5 este normala? Vreau parerea fetelor. Si care ar fi marimea ideală?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ca marime este buna dar se pune intrebarea daca este si competitiva? happy

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Pai de asta si am cerut parerea fetelor, in jur de 15-30 de minute, in dependenta.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Important este sa stii cum sa safisfaci o femeie, ca degeaba o ai mare, sau mica, daca te scapi pe tine in primele 5 minute, cand femeia aia nu apuca nici macar sa se excite.

Răspuns utilizator avertizat