| FaraNumeCaSeAfla129373749 a întrebat:

Care e marimea ideala a penisului?

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

A pensulei?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce e un penusuli?

| corbulalbrosu a răspuns:

Penisul care se potriveste perfect intr-un anumit vagin poate fi considerat ca fiind IDEAL ca dimensiune insa cu urmatoarea specificare; ideal doar pentru vaginul respectiv deoarece poate fi mult prea mic/subtire sau mult prea gros in cazul unui alt vagin.In concluzie; nu exista un "penis ideal" ca marime/dimensiune.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ce zici de o grosime de 1 si 3/4 toli? Dupa parerea ta, cam in ce categorie se incadreaza?

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ce sunt aia toli? big grin

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Tolul este o unitate de masura a unor obiecte cilindrice ( tevi, anvelope). 1 tol =25, 4 mm

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ok, deci cand mai vad intrebari de genul, o sa raspund 1 tol si jumatate. Asa se sinucid toti. laughing laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Un penis care poate da de gandit/fiori (unei fete) cu adevarat incepe de pe la o grosime incepand cu 2 toli in sus big grin

| neutrino a răspuns:

Penusuli este plurarul de la penus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai vrut sa spui "a perusului".