| robo7 a întrebat:

Fetelor cat de mult conteaza varsta pentru voi intr-o relatie?
imi place de sora celui mai bun prieten si ea are 17 si eu 15...
ne intelegem bine, dar dar dar... nu stiu straight face
va rog sa fiti sincere! kiss!

12 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Imi cer scuze ca intervin si sunt baiat. Baga-te dq ca nu musca ce conteaza varsta? Daca ai vrajeala buna, e cucerita 70%, 30% reprezinta comportamentul. Incercarea moarte n-arewinking. Daca nu incerci de unde sti? Cum sa iti zica o fata de aici, daca nu e ea. E diferite straight face Cunosc o fata de 22 de ani care a pus "botu" la vrajeala unuia de 16 ani. Deci? Hai frate stiu ca potiwinking Bafta

| robo7 explică (pentru FrozEenSoul):

N-ai de ce sa iti ceri scuze. o sa incerc. mersi de incurajare laughing

| Amaryllis a răspuns:

Sincer nu îmi place să fiu cu un baiat mai mic ca mine, dar asta se schimbă de la persoană la persoană. Dacă arăți mai matur nu cred ca e o problema...Iar diferenta de varsta nu e chiar asa de mare.big grin Dar depinde și de ea.Baftă!:*

| SkizoMetal a răspuns:

Pentru mine contează mult. Adică nu-mi place nici să fiu cu un băiat care e de vârsta mea, d-apăi cu unul cu doi ani mai mic. Îmi place să fiu cu băieţi care sunt cu maxim doi ani mai mari decât mine. Acuma depinde şi de fata pe care o placi. Sunt fete care se combină şi cu băieţi mai mici decât ele.
Oricum, succes. :*

| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

IN GENERAL...
nu ne plac baietii mai tineri ca noi decat ca amici.Bad luck;(

| izuca333 a răspuns:

Pentru mine conteaza destul de mult...cu atat mai rau cand baiatul e mai mic!

| diana99999 a răspuns:

Varsta nu conteaza intr-o relatiewinking daca iubesti pe cineva cu adevarat, treci peste orice happy dar sa fiu sincera, mie-mi plac baietii mai mari, dar doar doar cu un an sau 2...

| Sεlεηα a răspuns:

Si eu am 15.

Mie, sincer, nu imi pasa varsta (bine, sa nu fie nici diferenta de la cer la pamant) atata timp cat cel cu care stau ma face sa ma simt bine.

Dar depinde si de fata. Am prietene care nu stau decat cu baieti de la 17-18 ani in sus (desi au 14 o_O ) si altele care sunt cam inebunite dupa aia mici. Le mai tachinez si le spun "pedofile", dar pe una din ele chiar o incanta! - socant, nu-i asa? laughing

Eu zic sa incerci. Dar nu incepe orbeste!
Inainte, incearca sa ii spui prietenului tau (daca sunteti prieteni buni, daca nu... atunci ai grija ce ii spui), sa il intrebi ce ii place la un baiat.

Dar, din micuta mea experienta, daca prietenul tau are tot 15 ani, el fiind fratele ei mai mic s-ar putea sa te refuze.

Insa niciodata nu se stie peste ce "mina de aur" daiwinking

Succes :* Si daca intr-adevar ai sanse, du-te acasa mai des la prietenul tau smug Ce zici?hee hee

| robo7 explică (pentru Sεlεηα):

De ce s-ar putea sa ma refuze? e de aceeasi varsta cu mine...

| marybell a răspuns:

Nu conteaza varsta!

| beatrice3121 a răspuns:

Esti prea mic nu o sa mearga o sa te strige putulache pe strada

| robo7 explică (pentru beatrice3121):

Da da sunt prea mic
dar voi nu sunteti prea mici uneori?
am stat si cu fete mai mici de varsta ca mine si chiar de aceeasi varsta si erau muult mai imature. nu e adevarat ca fetele se maturizeaza mai repede!