| Ando1dul a întrebat:

Fetelor ce credeti marimea conteaza sau cum o folosesti? Fiti sincere va rog

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ambele,dar nu in aceeasi masura.
Poti fii mandrul proprietar al unui Bugatti Veyron cu care sa intri in toate gropile sau al unui Ford Fiesta cu care urci Transfagarasanul fara nici o zdruncinatura, depunand frumoasa care te insoteste in fata ultimei flori de colt care a inflorit...Zambetul cu care te va gratula iti va spune tot!

| mona a răspuns:

Indiferent de marime, important e sa fie,, jucausa,,

| Demonull a răspuns:

Hahalaughing)clar conteaza amandoua.degeaba esti dotat daca ei ii provoci durere.si degeaba o folosesti cum trebuie si esti „maiestru„laughingdaca abia o gadili cu cei 6 7 centimetrii happy

| TashaUhm a răspuns:

Stupida intrebarea. nu crezi?laughing
Degeaba ai minte daca nu o folosesti`!oh go on

| caus3lov3ya a răspuns:

Degeaba ai scula daca nu stii sa o folosesti...cred ca s-a inteles raspunsul meu

| Turcu_Razvy_1994 a răspuns:

Depinde de fata/femeie laughing ma rog`

| QuBiXx a răspuns:

Serios? laughing ce intrebare stupida... straight face