| Cosmin112 a întrebat:

Fetelor, Ce credeti? Conteaza frumusetea iubitului?

Fiti sincere!

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Normal.Cand ma uit la el sa nu imi vine sa pun mana la ochi si sa o sterg cat mai repede. Dar:Nu-i frumos ce e frumos ce-mi place mietongue

| Rukhsandra a răspuns:

Tot ce conteaza e sa-l iubesti si sa fi iubita de catre el...
Dar logic ca primul contact este vizual si trebuie sa-ti placa macar un pic cum arata...

| Denisa a răspuns:

Absolut! Nu pun accent doar pe aspect fizic si nu vreau ca iubitul meu sa fie manechin, dar am anumite standarde pe care nu le cobor doar daca are o personalitate foarte foarte placuta, ceea ce e putin posibil. Conteaza frumusetea iubitului meu pentru ca nu ma vad mergand prinsa de mana cu un baiat fara dinti in gura si chelhappy Cel putin asa gandesc eu. Poate vor fi multe care vor zice ca nu conteaza, ca, "daca ma iubeste" e de ajuns dar eu nu sunt de acord. Prima data la un om vezi frumusetea. Ma repet: nu vreau un manechin, vreau sa fie frumuselhappy.

| Ana a răspuns:

Important este sa-mi placa mie, nu celorlalti

| SeNyS a răspuns:

Pt prima data, aspectul conteaza, insa gandeste-te ca ceea ce vad eu frumos, vecinei i se pare oribillaughing. deci gusturile nu se discuta, conteaza sa il plac eu, dar degeaba e frumos daca are un caracter vai mama lui sad

| pinky_8347 a răspuns:

Parerea mea este ca DA, conteaza. nu in proporii mari, dar conteaza totusi! Nu-mi spune ca ai iesii pe strada cu unu care arata ca ultimul fraier. Sincer acum!
Dar nici nu poti sta cu unul frumos, dar care sa-si bata joc de sentimentele tale. Trebuie sa gaseti pe cineva cu cate putin din toate si va iesi ceva frumos:X
Te pup!

| pinky_8347 a răspuns:

Sper ca ai inteles parerea meabig grin

| ZaMbArIcI_4577 a răspuns:

DA pai fa si u comparatye daca iti vine in fata un handikapat in adevaratul senes al cuv. si langa el vine unu att de dragut inkat te-ai duke la el sal sarutzy pe care l-ai alege?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza` cel mai mult detaliile` happy adica ochii sau sa aiba ceva ce sa te atraga` happy