| blink50 a întrebat:

Fetelor ce va place mai mult:chiocolata sau bijuteriele?
fiti sincere!

13 răspunsuri:
| dafy a răspuns:

Buna
sincer draga mea, asi alege ciocolata, bine ca nu pot sa fiu ipocrita si sa spun ca dca asi primi o bijuterie asi fi mai putin multumita.
daca prietenul meu mi.ar da una dintre cele 2 asi prefera sa imi dea ciocolata sa mancam aman2 in schimb bijuteria o port, dar nu ma ajuta ca nimic, nu stralucesc mai tare.
pupici

| blink50 explică (pentru dafy):

Frumos raspuns numai ca nu-s fata laughing

| dafy a răspuns (pentru blink50):

Upsss...imi cer scuze
oricum tot cu ciocolata raman

| Ramo80 a răspuns:

Bijuteriile! Ciocolata ingrasa! happy

| MishikiCrisy a răspuns:

Mie imi plac ambele, dar prefer bijuteriile.

| DeeaMarry a răspuns:

Nu sunt mare fana a ciocolatei. Chiar din contra, cateodata.
Deci, bijuteriile.

| smile4u a răspuns:

Nu pot spune ca imi place una mai mult decat cealalta! Oricare fata e fericita sa primeasca bijuterii, insa daca nu sunt oferite din toata inima fericirea dispare. Asa ca mai bine primesc o ciocolata sau chiar o bombonica oferita din toata inima (cu dragoste) decat chestii scumpe oferite doar asa...ca sa zica k ti-a facut un cadou scump. Asta e parerea mea

| BonneLess a răspuns:

Spun ciocolata pentru ca dupa intrebarea asta salivez =p~ big grin

| CopilașTembel a răspuns:

Bijuterii tongue, sunt alergica la ciocolata.

| Dextro a răspuns:

Ciocolata =p~

| DeeaAndyRody a răspuns:

Ciocolata!
Adica as fi mult mai bucuroasa de un gest facut din inima fata de unul facut doar la suprafata!

| criskyky99 a răspuns:

Nu conteaza doar sa fie daruite din inima!

| MEAmy a răspuns:

Daca sunt oferite cu multa dragoste ambele sunt mai mult decat bine primite, dar in general prefer ciocolata! happy