| anonim_4396 a întrebat:

Ce Fel de fata este aceia careia nu i plac Florile? Baieti voua v ar placea sa aveti o iubita careia sa nu i placa florile?

11 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Exista si fete carora nu le plac deloc sau carora nu le plac in mod special florile. Mie una imi plac decat trandafirii in ceea ce priveste florile primite, dar as prefera mai degraba sa primesc o planta in ghiveci, ceva mai neobisnuit, pe care sa il pot pastra pentru cativa ani buni. Depinde de gusturi. Mie nu mi se pare ceva de neconceput ca unei fete sa ii displaca florile. Depinde de fiecare persoana in parte.

| VadTot a răspuns (pentru thegatekeeper):

Da mai dar sa nu i placa asa sub nici o forma florile mi se pare ceva foarte aiurea...

| BlackVeil a răspuns:

E prea feminina intrebarea ta.

| BroascaCuElice a răspuns:

Logic ca da

| Laura a răspuns:

Mie nu-mi plac florile (primite), care e problema? De ce să rupă cineva o floare să mi-o ofere, ea ofilindu-se în 2-3 zile, când poate să trăiască mult mai mult timp? Prefer o bere.

| VadTot a răspuns (pentru Laura):

Raspunsul tau ar merita sa l vada toata lumea!

| VadTot a răspuns (pentru Laura):

Ok Bei o Bere si dupa ce faci? dupa nici cinci minute o dai la gard misto nu i asa?

| Laura a răspuns (pentru VadTot):

O traducere se poate?

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Dar tu ce fata esti ca nu stii nici sa scrii?

| Memories a răspuns:

Daca o plac ce treaba are daca ii plac sau nu florile? Daca ii plac ii dau daca nu ii dau altceva.

| AMihai a răspuns:

Da