| Michael6996 a întrebat:

Fetelor ce baieti va plac mai mult mai destepti sau mai prostuti?

Răspuns Câştigător
| andreea_4538 a răspuns:

laughing) Normal ca cei destepti. Eu, cel putin, prefer o un baiat/barbat cu care sa am ce discuta si alaturi de care sa nu ma plictisesc niciodata. Mai mult, atata timp cat reuseste sa se faca placut si sa demonstreze ca are ceva "la mansarda", nici aspectul fizic nu conteaza atat de mult. Mai exact, un tip destept si nu neaparat frumos (dar ingrijit), decat unul cu fite, frumos, dar prost.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cei de caracter!
Pa, pa.

| RXN a răspuns:

Ii prefer pe acei tipi care sunt cel putin la fel de inteligenti ca mine.Am fost cu tipi ceva mai...prostuti,dar sincer,devenea plictisitor pentru ca nu puteam aborda unele subiecte, intrucat ii depaseau.Mi-ar placea sa fie chiar si ceva mai inteligent ca mine, astfel ca pot invata cate ceva de la el.

| NickiMinaj a răspuns:

Mai destepti asa.

| shtephie a răspuns:

Baietii destepti :X

| andrada a răspuns:

Buna!
Asa si asa. Adc nu pre imi plac aia care sunt super destepti si care se cred buricul pamantului pentru ca au luat un 10 la mate dar sa nu fie nici prosti bata. Cam pe la mijloc ar fi perfect. Dar daca ar fi sa aleg dintre mai destept si mai prost as alege mai destept, logic happy

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Aia destepti care fac pe prostutii happy

| pinkflower a răspuns:

Baietii destepti. Normal.

| rebela2011 a răspuns:

Mie una imi plac foarte mult baieti destepti dar care stiu sa fie si nebuni in nici un caz tocilari, tipul cu care sunt este perfect, imi plac cei care stiu sa se distreze si sa nu stea foarte mult cu cartea in mana...dar este bine sa se prefaca uneori si prostuti d-ce asa ar avea o sansa cu aproape orice fata

| fyfy3 a răspuns:

50 % destept si 50 % frumos

| DeeaLovee a răspuns:

Baietii destepti, care fac pe prostutii. Asta e un avantajhee hee

| Gabytza_7371 a răspuns:

Paithinking cei prostuti:X:X