| RemX5 a întrebat:

Fetelor, ce parte din corpul unui băiat vă place și adorați cel mai mult?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pot spune si eu care am studiat chesti de genu?
in primul fața umana ca aia o vedem prima oara si tot in urma a ceea ce vedem o placem sau nu, bratele musculoase de barbat, inaltimea, vocea groasa, pieptul sa aiba patratele nu grasimii, nu exista cel mai mult fata vrea totul la pachet degeaba o ai mare dar esti urat, mic de inaltime ai prins ideea

| Kiwibibilă a răspuns:

Curul.
Sincer, curul.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Orice fata adora portofelul. De exemplu cand o fata se saruta cu un baiat, ea ii pune mereu mana in zona buzunarului, unde este tinut portofelul.

| RAY a răspuns (pentru BlyeeetAK47):

Fi serios inseamna ca majoritatea dintre noi suntem singuri, cati banii are un barbat in Romania? fi serios

| Anonima130699 a răspuns:

Lacrimilelaughing

| adazuzu a răspuns:

Fata, zambetul si bratele.

| Costelu a răspuns:

Partea corpului este capu, creierul si cum gandeste