| anonim_4396 a întrebat:

BAIETI. ce va place sa va faca o fata? ce adorati? indiferent unde.in pat sau in alta parte

Răspuns Câştigător
| Outerlook a răspuns:

Sa faca surprize, sa fie atenta, sa aiba grija de mine - daca sunt bolnav, daca ii car bagajele sa imi deschida usile in fata, sa arate ca ii pasa de mine, sa ma astepte cu sandvisuri cand sunt infometat, sa se ocupe ea macar din cand in cand de problema contraceptiei si sa fie ori foarte nebuna in pat, ori foarte dragastoasa si mangaietoare (incearca atingeri foarte fine pe coapsele interioare si pe fese, poate usor cu unghiile,winking o sa toarca). Sa mai initieze si ea sexul, si in momente si locuri neasteptate. Si un lucru pe care il uita multe fete - sa nu fie docile, sa aiba personalitate, sa ii arate ca se poate distra si altfel decat cu prietenul, ca are viata ei de femeie puternica - altfel la un punct ne plictisim si cautam alta.

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Mancare?

| SlimShady_8054 a răspuns:

De obicei baieti se uita mai intai la forme. Dar in afara de mitocani care se intalnesc la tot pasul mai sunt si baieti de treaba.
-Mitocani: Doresc de la o fata luna de pe cer la pret mic daca ma intelegi, indiferent unde, in pat sau in alta parte.
-Baieti de traba: Nu doresc de la o fata imposibilul, dar incearca sa ii atinga apogeul fetei, nu neaparat in pat, in cat mai scurt timp.