| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,ce s-ar putea intampla daca as face cadou prietenei un vibrator? s-ar supara? ce parere aveti? sau ce situatii stiti? ce riscuri ar exista? big grin

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Nimic nu poate inlocui omul, o jucarie este o jucarie, e de moment, asa ca nu trebuie sa te temi de concurenta

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Daca e o fata cu mintea deschisa, o sa il considere dragut cadoulwinking mai ales daca a ajuns la varsta la care sexul pentru ea e o activitate normala.

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Da,asta zic si eu, adica nu vreau sa creada ca o jignesc sau ca m-am plictisit de ea sau eu stiu ce naiba...caut pareri sa vad cam ce ar zice unele persoane, daca se supara sau chiar o sa ii placa..nu stiu, mersi

| h3r a răspuns:

Numai dupa intrebare, nici n-o sa-ti zic parerea mea.
De ce vibrator, tu nu ai nimic de dat?

| Felys a răspuns:

Mai bine inainte de a cumpara asa ceva, aduci vorba despre jucarii sexuale si vezi cam ce parere are, atunci vei stii exact daca i-ar face o bucurie sau ar demoraliza-o un asemenea cadou

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru Felys):

Pai am vorbit despre asa ceva si nu cred ca s-ar supara, dar vorba aia: nici sa ii place prea mult nu vreau laughing))) chiar o sa pun acum o intrebare daca exista riscul sa ii placa prea mult :d

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru Felys):

Vezi? asta era raspunsul,ca indiferent daca ii place sau nu,e doar de moment, iubirea e iubire, viitorul, viitor, ai funda pentru raspuns

| Felys a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Nimic nu poate inlocui omul, o jucarie este o jucarie, e de moment, asa ca nu trebuie sa te temi de concurenta