| Bianca_papusha a întrebat:

Fetelor ce simtiti cand prietenul vostru merge la o bere cu gasca lui de baieti? Va convine nu va convine? Il sunati non-stop? Cum reactionati?
Aveti incredere in el? Nu stiu.Hmm

20 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, upss, chiar in seara asta prietenul meu a mers cu prietenii la o bere cica, dar de fapt au fost mai multe beri.
Pai, m-am cam obisnuit pentru.ca il inteleg oarecum ca e baiat si are nevoie de libertate, totusi sa aiba o limita.Nu prea imi convine cand merge, dar nu ii interzic, nu e obligat sa faca tot ce spun eu si asa cum o fata are nevoie de libertate si sa mai stea si cu prietenele sau singura, asa si un baiat mai vrea sa fie si cu prietenii, ei se simt mai in largul lor cu ei, se simt bine in compania prietenilor ca pot vorbi cum vor si ce vor.
Nu, deci chiar nu il sun, nu ca nu m-ar tenta insa nu vreau sa par disperata in plus nu cred ca e cazul sa il stresez ca mai rau fac.Imi vad de treaba mea si cand ma suna atunci vorbim, imi spune cum a fost si ce a facut si ne intalnim si totul e ok.
Da, am incredere in el, nu am o incredere oarba insa stiu ca e cu prietenii, stiu din surse sigure, in plus eu zic ca intr-o relatie e nevoie de incredere.Pana la urma daca vrea sa te insele, te insala si u tine de mana...

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Al meu nu merge la bere ci la fotbal, aproape zilnic cu prietenii!

Normal ca nu ii fac gura si nici nu-l deranjez ca nu mi se pare ceva extraordinar ca are si el timpul lui liber!

Mai ales ca sportul il pastreaza in forma big grin

Oricum, am incredere in el si nu imi fac griji! Nu-mi place sa fiu pisaloaga!

| Libelle a răspuns:

Pai dc sa il sun non-stop? daca imi aloca si mie suficient timp, si am incredere in el il las in pace acolo cateva ore cu prietenii nu-i nimic rau.

| NickiMinaj a răspuns:

Ce sa simt... ma bucur ca se relaxeaza cu prietenii lui happy Nu il sun deloc daca stiu ca are planuri o zi sa mearga cu baietii, ce rost ar avea? Si eu ies cu prietenele mele, si chiar foarte mult. Nu cred ca ar trebui sa renunte cineva la a avea prieteni vreodata.

| lyrics a răspuns:

E in regula din moment ce nu face si alte prostii.
fiecare are nevoie de spatiul lui
cum si noi fetele vrem sa mai fim singure, sa mai vorbim de una de alta la un suc.nu mi'ar conveni da iubitul meu sa imi interzica sa mai ies cu fetele.
nu il sun non'stop.deobicei ma mai suna el.
cu increderea...
da
adica daca ar face ceva rau, ar putea sa faca lucrul asta si in alte situatsii, nu numai cand iese cu baietii.
tongue

| shtephie a răspuns:

Cum noi iesim cu fetele in oras la un suc/cafea asa ies si ei cu baietii la o berehappy Si ei barfesc chiar mai rau decat fetele laughing
De sunat non stop nici gandlaughing asa un telefon doarwinking
Chestia este ca prietenii lui sa nu devina pe primul loc si sa uite ca are o prietenawinking Sunt si cazuri din astea.

| Miauti a răspuns:

Gelozia! gelozia! da am avut si eu una tot asa de se tinea non stop plus telefoane peste telefoane, pana cand i am zis "Du te dracului, ca esti enervanta, cautati altu..." si am lasat-o in mijlocul parcului. Dar cand am ajuns acasa ma simteam asa liber, ca pasarea cerului.

Adica nu mai suportam mergeam la o bere si 20 min din bere vorbeam cu ea la telefon.

Nu stiu cum poate rezista baiatul asta!

| GdX a răspuns:

Fetito, un baiat nu ar sta cu una care l-ar suna non stop, mai ales cand e la bere. Pentru ca acel timp este exclusiv dedicat barbatilor, in care se vorbesc numai vrut si nevrute, iar cand o fata intrerupe printr-un telefon e cam nasol.

| LoveAngel223 a răspuns:

Sincera sa fiu prieteni lui isi aduc si iubitele si atunci si el ma duce cu el dar eu am zilele in care stau cu prietenele si el merge cu prieteni lui si ma suna si imi spune ca, daca vreau pot sa il sun cand vreau.

| pengu a răspuns:

Mi se pare normal sa mai iasa cu baietii, oricum petrecem foarte mult timp impreuna, asa ca e normal, am incredere in el. De sunat, nu prea, dar imi mai da el cate un mesaj cu un "te iubesc", iar eu ii raspund si cand pleaca ma suna. tongue

| Musiclove18 a răspuns:

Poi, ce sa simt. o stare de neliniste in orice cazbig grin.Depinde si de ce gasca de prieteni are, de exemplu eu sunt nelinistita deoarece toti sunt fara prietene si tot ii baga tot felul de prostii in capoh go on dar daca stiu ca ma iubeste nu va asculta nimic.Nu,nu il sun astept sa imi dea el un semn, cand va vrea vom vorbi. Tu doar prefa'te bucuroasa ca iese si el cu prietenii lui si ureaza'i distractie placuta sa nu creada ca te ingrijoreziwinkingdar daca comportamentul lui se schimba dupa se intoarce astepti vreo 2-3 zile sa vezi daca tot asa e si apoi discutati. ceva s'ar putea sa nu fie in regulabig grinOricum 99, 9% asist si eu la aceste iesirihee heedar uneori au si ei nevoie de intimitate.cand iese el cu baietii iesi tu cu fetelehee hee smugSucces draga:*

| flory_9483 a răspuns:

Cred ca un baiat are nevoie de libertate, cred ca nimanui nu i ar placea sa fie sunat, de iubita non-stop.Si fetele au nevoie de libertate nu numai baietii, nu e nimic rau ca sta cu prietenii lui la o bere, e ceva normal.

| Munchkin a răspuns:

Din fericire prietenul meu ma ia cu el aproape oriunde laughing Mi se pare o prostie ca intr-o relatie partenerii sa aiba prieteni diferiti si fiecare sa iasa cu diferite persoane, mai bine un grup comun. Eu sunt o fire geloasa, mai ales ca in trecut am avut parte de experiente neplacute la capitolul inselat. Daca totusi s-ar intampla asta, in el as avea incredere, in prietenii lui nu.

| Daiana_1431 a răspuns:

Nimic ce sa simt. Are si el voie sa iasa la o bere, la un biliard cu baietii. Are si el nevoie de spatiu cum am si eu, de sunat nu il sun eu, ma suna el cand pleaca, trebuie sa ii lasi putina libertate ca nu va suporta si te va lasa.

| aangelia a răspuns:

Nu ma deranjeaza sa se duca la bere cu baietii, nu ma deranjeaza sa se mai uite dupa fete atata timp cat nu agata sau atingelaughing. Baietii au nevoile lor yawn

| Gabitsza a răspuns:

Nu ma simt prost pentru ca si eu mai ma duc cu fetele.
si nu il sun pentru ca nici mie nu imi convine sa ma streseze cineva cu telefoanele cand am iesit la un suc.depinde de cat de mult sta.happy

| Bianca_papusha explică:

Si eu sunt cam tot timpul cu el...Mereu mergem impreuna vine aproape in fiecare seara la mine acasa.Petrecem mult timp impreuna si in seara asta a vrut sa iasa si el la o bere cu baietii eu m-am suparat si nu a mai mers nicaieri.
Mi-a reprosat ca nu am dc sa-i impun asemenea conditii atata timp cat el nu face nimic rau...stiu ca in decursul relatie noastre nu m-a inselat niciodata.

| ysa a răspuns:

Pr meu nu consuma acohol :d. si cand iese cu baietii ma ia si p mine, nu se duce doar el. ma inteleg cu toti si chiar daca ei beau bere, el bea suc, fresh sau limonada. ca mine. e super ca stie ce implik consumul de acohol si mie imi place ca e asa. si referitor al intrebare n am probleme din punctul asta de vederehappy. si daca aveti probleme de genu trebuie sa stiti cu cine sunteti si daca aveti incredere in el nu l sunati pentru ca nu e ok.tot la voi vn pn la urma. daca mai vn tongue. succes.

| IIIx333III a răspuns:

Prietenul meu merge mai mereu cu baietii, dar eu nu am ce sa comentez, pentru ca la mine este o situatie mai delicata.

Nu o sa stau acum sa iti povestesc toate povestea mea plictisitoaretongue. In prima saptamana el statea numai cu mine, si baietii s-au suparat si i-au interzis sa mai fie. Apoi si-au dat seama ca noi eram inca impreuna si au spus ca ori se intalneste cu ei ca intainte, ori ma lasa definitiv. Asa ca... eu nu am ce sa mai spun, si iubitul meu ma cam neglijeaza:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nimic impotriva.Nu-l sun, vb cu el inainte sa plece, si ii sp sa ma sune cand ajunge acasa, ca sa stiu ca e bine.Si cam atat