| DCSHOE a întrebat:

Fetelor, voi ati mai facut primul pas vreodata? In sensul sa spuneti baiatului ce simtiti pentru el, spunandu-i chiar daca vrea sa fie prietenul vostru.

Baieti, voi cum ati reactiona daca vi s-ar intampla asa ceva?

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

M-as dota cu un prezervativ spart si cu o identitate falsa.

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Eu am facut odata primul pas,asa cum l ai numit tu,dar in alt mod,adica,nu m as fii dus sa i cre prietenia unuia.
Mii se pare mult prea copilaresc,si nici nu m am dus sa i spun in fata,dar prin felul meu de a fii,prin expresia fetei mele,in momentul cand il vedeam,i am dat de inteles.
Pana la urma nu este nici o rusine sa ti arati sentimentele,numai ca uneori este nevoie si de putina diplomatie.
Iar vis a vis de ce ai intrebat a doua oara,nu sunt baiat sa ti spun,dar ma pot da si eu cu parerea,spunandu ti ca,baieti cred ca se simt cei mai tari,cei mai stapani pe sine,cei mai puternici, daca o tipa vine si le spune sentimentele, trairiile.
Nu are cum altfel sa fie si ma gandesc ca sunt ca niste cocosi!
Numai bine!

| Heather2001 a răspuns:

Da,intotdeauna am facut eu primul pas, I-am spus ca-l plac si ca vreau sa fiu cu el, si el a fost de acord...sunt o fire Mai nerabdatoare deci nu as putea astepta pana ar zice el

| ccriss a răspuns:

Mie nu`mi place sa ma bag eu pe un baiat ca sa zic asa... imi place ca ei sa faca primul pas dar daca vezi ca te place si asa si il vezi u pe el mai rusinos atunci DA fa tu primul pas nu ai nimic de pierdut. Sti vorba aia? spune azi ce simti maine s-ar putea sa fie prea tarziu

| IonutBest a răspuns:

Daca ar veni o fata de care si mie imi place si ar spune ce simte eu asi fii fericit si bucuros. Eu cred ca si fetele sa faca daca e primul pas nu numai de la baieti sa astepte.

| GANGSTA_6132 a răspuns:

Sall eu as zice ca e o idee foarte buna sa faci tu primul pas, Fiindca am simtit si eu asea momente pe la 17 ani tipele ma vroiau chiar imi sareau in brate dar eu le abordam.Nu ai nimic de pierdut si ploos la asta cine stie poate chiar el asteapta asta,, sunt multi baieti de astia,, chiar si eu sunt printre ei. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie niciodata nu o sa imi spuna cineva asa ceva, sunt mie-n suta sigur de asta.

| BadAngelSoni a răspuns:

Mdaa.si eu am facut primul pas si sincer a iesit CIRC! I.am spus ce am simtit pentru el si cam atat ca dupa aceea m.am lasat, pur si simplu nu am mai vorbit cu el desi imi placea foarte mult. Aici a fost greseala mea blushing. Daca vrei sa faci primul pas trebuie sa te gandesti ce o sa se intample dupa aceea happy Sper ca te.am ajutat :*