| anytimeanywhere a întrebat:

Fetelor! ce va atrage cel mai mult la un baiat? love struck

8 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Ca sa fiu sincera inca nu stiu! Pin acum o luna pentru mine conta frumousetea la un baiat, insa acum am inteles ca asta cel mai putin conteaza! Ma intilnesc cu un baiat de 3 saptamini, vreau sa zic ca este foarte frumos, insa este foarte plictisitor! Si as dori un baiat glumet, mai mare, sa fie interesant cu el! Dar anul trecut m-am indragostit de un baiat, foarte frumos, cu un chip de inger(asa mi se parea mie), mai degraba un drac cu chip de inger! Deja nu-l mai iubesc sai mereu imi puneam intrebarea ce mi-a placut la el cel mai mult, dar mi-am dat seama ca buzele si ochii! Asa ca as zice ca imi plac baieti glumeti si cu buze sexy, si inalti sa fie! Si sa se ocupe cu sportul!

| UninspiredName a răspuns:

In primul rand ochii, si mai mult infatisarea... apoi si cum se comporta, pentru ca din experienta mea majoritatea baietilor draguti stiu sa se comporte, sa faca diferite gesturi care sunt atragatoare si sa ma faca sa vreau sa stau mai mult cu el. Sunt sigura ca fiecare are felul lui de a'i vedea pe cei din jur si asta e bine totusi.pe tine ce te atrage la un baiat?big grin

| βǿβǿ a răspuns:

Pai...

desigur si fizicul, dar si comportamentul acestuia

de ex. daca si lui ii place de mine si mie de el e imp. ca sa fie mai mult cu mine si nu le ia in brate pe alte fete
sau ceva d genu.
sper sa intelegi ce vreau sa spun happy

| adina_8849 a răspuns:

Zambetul, ochii si caracterul.

| emyy_5514 a răspuns:

Fundul:X:X:X si ochii sa fie verzi.(asta e descrierea prietenului meu)

| dalila a răspuns:

In primul rand felul lui de a fi, dar conteaza si exteriorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimensiunea parului de pe pieptlove struck

| alibabintaraminunilor a răspuns:

Deci multi zic ca conteaza doar sufletul. dar nu e asa.conteaza si felul de a arata.de a se comporta.

felul de a fi conteaza mult.de a vorbi.de a se comporta.
. sper ca ti-am fost de folos.