| Cobrakobra a întrebat:

Pe voi fetelor, ce va atrage la un baiat?

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Depinde cu ce se prezintă. Fiecare individ este unic.

| Adry05 a răspuns:

Atitudinea, personalitatea, cum mă simt în preajma lui

| RAY a răspuns:

Nu te lua dupa fete ca ele una spun si alta le atrage, eu vb din studii acum
1, aspectul fizic =asta e este baza sa aiba un interes fata de tine, ca orice are un interes, tu ce interes ai fata de o una urata sincer acum
2, personalitatea dominanta de mascul,sigur pe el,fara nesigurante,frici,care accepta provocari mereu, tipul popular, social, organizator, liderul grupului
3, statul social un loc de munca, sa stai singur,sa fii matur

aspectul fizic consta intr o fata simetrica masculina lata sau putin ovala,fara gusa,bratele mari,fara burtica,ochi verzi sau albastri,desigur inaltimea este importanta

Atitudinea, personalitatea, cum mă simt în preajma lui
degeaba are personalitate daca nu se reflecta in aspectul lui fizic,ai prefera unul frumos dar cuminte nu unul rau dar urat,baza evolutiei sunt genele, iar personalitatea nu se transmite atat de bine ca si adn, in principiu mostenesti inteligenta mamei si poate si ratiunea tataului, nu e sigur, desi reproducerea se face pe cale sexuala, daca ar fi asa cum spun fetele astea majortatea barbatilor ar fi extrem de urati si ele tot urate pentru ca nu ar mai conta fizicul

cate putin din fiecare mann, recunosc ca personalitatea conteaza in viata

| FDJYHRF a răspuns:

Inteligenta si putin fizicul

| kinkylady a răspuns:

Nu trebuie sa fie rupt din soare, dar suficient de atragator, foarte ingrijit si posibil manierat, dar nu exagerat. De exemplu sa fie atent in preajma mea, sa-mi acorde intaietate cand trebuie, sa stie sa ma prezinte celorlalti. Sa-si demonstreze propriile valori fara haine de firma si fente de smecheras. Si sa nu ma inunde cu atentii, uneori pot fi deranjante si joaca in defavoarea lui. Ii mascheaza propria nesiguranta si slabiciune deci nu ar fi masculul ideal.
Love for all

| Izabelacrasata111 a răspuns:

Fața❤️dar mai ales caracterul