| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor! Credeti ca marimea conteza sau si priceperea? Daca nu e marime se poate compensa cu sex oral? Fiti cat se poate de sincere

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Cred ca poti sa faci treaba buna si cu 15.big grin

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca conteaza cel mai mult priceperea

| cristi62 a răspuns:

Da ce e cu intrebarea asta? ai putulica mica?

| cristi62 a răspuns:

Nu,chiar deloc.

| cristi62 a răspuns:

Pai..ai si pus*o cu denisselaughing

| annytzatza a răspuns:

Mărimea nu contează. Dacă știi să te descurci, ești tandru, totul iese ok.happy

| kain333 a răspuns:

Depinde ce varsta ai. Daca esti trecut de 18 ani si ai 15 cm si te duci la fete si spui ca te pricepi, o sa te cam ia in ras.

| AikkoxD a răspuns (pentru kain333):

Trecut de 18? Aş putea să jur că ăsta n-are mai mult de 14 ani.

| kain333 a răspuns (pentru AikkoxD):

Daca are 18 ani nu o sa-i mai creasca penisul. Exista cu 15 cm si la 18 ani.Trebuie sa ai si pricepere da trebuie sa ai si cu ce.

| AikkoxD a răspuns (pentru kain333):

Nu mă refeream la mărimea sculei, ci la inteligenţă.

| kain333 a răspuns (pentru AikkoxD):

Ok

| FebleteaTa a răspuns:

Daca ai pus intrebarea asta inseamna ca sigur nu esti vreun dotat laughing))) rolling on the floor)