| jolidon a întrebat:

Fetelor, cum arata baiatul ideal pentru voi(ma refer strict la fizic)? fac un mic sondajhee hee.

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Atletic, si cu pieptul si abdomenul bine definite.

| Swallow a răspuns:

Ochii albastri/verzi; brunet sau saten; inalt; nici gras nici slab; puternic cit de cit; zimbet placut; privire profunda; dragut; imi place mult cind un baiat se imbraca in tricou si camesa blushing cam asta e big hug Bye, dar tie ce baieti iti plac?

| Swallow a răspuns:

Aaa,si inca ~ sa aiba parul scurt ~fara plete :-&

| VacutzaRoscata a răspuns:

Wow,toate vreti numai tipi cu muschi, ce vise aveti straight face

| NuVreauSaTeAud a răspuns:

Iubitul meu cred ca e baietul ideal: Inalt, blond, ochi caprui, trasaturi foarte placute, corp lucrat, siii bineinteles stilul de a se imbraca nu doar o pereche de jeansi si un tricou aruncat la intamplare. Un sacou, o camasa, un tricou alb, toate potrivite cu bun-gust. Ideal!:X

| Saammyyy a răspuns:

Sa nu fie gras big grin
De dorit cu muschi big grin
Parul castaniu/brunet
Ochii cafenii/verzi
Buze mascate big grinbig grin

| 4827 a răspuns:

Sa fie rockar day dreaming, cu plete, brunet, ochi caprui, sa fie bine lucrat, sa poarte tricouri cu trupe si... nu stiu ce mai fac rockarii pe acololaughing)) nu stiu ce fac ei ca nu-s baiatlaughing

| DarkRoses a răspuns:

Sa aiba plete big grin sa.i stea bine, sa aiba un corp lucrat (patratzele) si stil de skater...rapperhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur, sa emane ori mister ori caldura.
Sa aiba cel putin 1 70.
Sa aiba un stil de skater, rocker sau rapper.
Si sa aiba un zambet larg, pentru ca imi place sa am oameni zambareti pe langa mine.

Cam asa, restul e ce are in cap si compatibilitatea dintre noi.