| Norvegianul a întrebat:

Fetelor, cum definiti voi un baiat "bun"? thinking
Am observat ca unele fete le zic si celor mai slabanogi si urati baieti ca-s buni, de-aia intreb.

14 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Scuze ca ma bag intr-o intrebare adresata femeilor, dar nu ma pot abtine sa va spun ca un baiat bun nu este unul care sa fie chipes ( fiecare arata cum a fost dat de natura, ca nu toata lumea are bani de operatii estetice ), sa aiba muschi mari ( cu putina sport poate sa aiba si asa ceva cu timpul ) sau sa fie bun la pad ( asa ceva se invata cu timpul daca esti impreuna cu persoana potrivita pentru tine ), ci unul care sa fie de incredere, sa te iubeasca pentru ceea ce esti ( nu doar dupa cum arati la aspect ) si sa te poti baza pe el la nevoie, pentru ca degeaba arata ca un model masculin daca in sufletul lui este o jigodie egoista.

| ILoveMoon a răspuns:

Un baiat cu caracter nu se compara cu unu si daca e cel mai bun din lume la sport pentru ca degeaba ai muschi daca nu stii sa iubesti o fata si sa o respecti si sa o iubesti pentru ce-a ce e nu pentru cea fost sau ce va fi, trebuie sa iubesti neconditionat sa zic asa adica fara nimc in schimb si scuze ca ma bag intr-o intrebare pentru femei

| Diiiidi a răspuns:

Buna
Pai dupa mine in sensul de,,bun" poate fi si sinonim cu,,baiatul mamei" adica un baiat bun la invatatura,simplu obisnuit,de treaba, nu face prostii, isi vede de treaba si etc.
Sau,, bun" sinonim cu,, bunoc"laughing cum mnai zis alte fete este sa fie putin bine facut nu exagerat, dragut adica aspectul frumos(de obicei are legatura si cu imbracamintea).Dar sti cum e fiecare cu gusturile lui/ei. Daca unor fete le plac baietii slabanogi si cum ai zis tu inseamna ca nici ele nu se descurca la ales
Sper ca te'am ajutat

| alecsalecs a răspuns:

Probabil unele Fete sunt satule de acei baieti Frumosi figuranti si cu talente...prea multe talente..si deci cateodata se mai axeaza si pe unii care nu i baga nimeni in seama la iei gasesc de multe ori ce nu poate gasi la cei care sunt frumosi si cu prea multe talente in figura"!
Fundita?

| TotEuMa a răspuns:

Pai... nu cred ca exista un standard. Adica la mine cel putin daca un baiat imi atrage atentia spun ca e bun, indiferent ca el este extra slab, sau este plin de muschi. Trebuie doar sa aiba un "ceva" special care sa.ti atraga atentia.

| Inamicul a răspuns (pentru TotEuMa):

Frumos raspunsul laughing - să aibă şarm şi un vino-încoace!

| TotEuMa a răspuns (pentru Inamicul):

Multumesc pentru completare laughing... "să aibă şarm şi un vino-încoace!" asta ii lipsea raspunsului meu pentru a fi perfect rolling on the floor). Ia zi ne " combinam " la un raspuns b-)?

| Inamicul a răspuns (pentru TotEuMa):

Ne combinam... ne combinam la "cartela"winking tongue

| sara10MonicaMonique a răspuns:

,,bun''... in sens ca arata foarte bine atat la fata cat si la corp si desigur ca este foarte bun la pat!

| Norvegianul explică (pentru sara10MonicaMonique):

Nu trebuie sa ai nu stiu cati muschi ca sa fii bun in pat laughing)

| sara10MonicaMonique a răspuns (pentru Norvegianul):

Pai nu ma refeream la muschi neaparat... daca intelegi

| Andy97Sexxx a răspuns:

Sorry ca ma bag, dar cred ca fiecare fata/femeie cand simte ceva ce nici ea nu stie il considera buuun straight face

| Pintilie_Mirela_1995 a răspuns:

Sa aiba un comportament frumos si un aspect dupa care sa se uite si alte fete cand esti cu el pe strada

| Arianna89 a răspuns:

Depinde de standardele fiecarei fetei