| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, cum va place sa fie un baiat :
1. Indraznet din cale-afara, indraznet dar nu foarte, timid dar romantic?
2.Bine facut sau slab.

Funda!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

11 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Mi-ar placea sa fie indraznet, amuzant, sincer.

| Konata a răspuns:

Mie mi-ar place sa fie timid si romantic love struck. Adica imi plac baietii care nu se baga asa in seama mereu ca s aiasa in evidenta insa iti scvriu poezii, biletele, etc. big grin.Imi mai plac si baietii stangaci, ii ador!

| Delicacy a răspuns:

Nu am preferinţe de genul...
Este suficient să fie un băiat, în adevăratul sens al cuvântului.

| july00 a răspuns:

1. indraznet.2 bine facut :X

| hhhapciuuu a răspuns:

Timid si romantic, slab

| RetardedRacoons a răspuns (pentru hhhapciuuu):

Pai tu vrei un timid ma? La cum te manifesti ii sperii pe toti.

| JustMe34 a răspuns:

Eu sunt de parere ca un baiat nu ar trebui sa fie timid.Din contra sa fie putin indraznet.Sa fie amuzant si zambaret si cel mai important sincer.Acuma na... unora le plac cu muschi ca de...si altora le plac baietii mai slabuti, eu sunt intre. big grin Si da, trebuie sa fie si romantic.Asa putintel.winking Oricum, un baiat e dragut in felu lui.winking

| Sarai a răspuns:

Ceva de genu indraznet dar nu foarte si romantic happy si intre bine facut si slab happy

| Izukie00 a răspuns:

Buna.
1. Indraznet, da' nu foarte.
2. Bine facut si slab. Adica sa nu fie slabanog, bat, sa aiba si el niste muschi acolo. :-)

| DXPisicutaTaNeagraXD a răspuns:

Indraznet dar timid si romantic happy Sensibil, sincer si sa fie o persoana care sa isi deschida inima happy

| Eveelina a răspuns:

Eu consider ca este important sa fie si romantic..Si sa nu fie timid happy..Si sunt intre bine facut si slab. Parerea mea :*