| gjhjhjh a întrebat:

Fetelor, dacă ați fi într-o relație cu un bărbat iar el ar intra la închisoare pentru câteva infracțiuni, vreo câțiva ani. Ce ați face? L-ați aștepta să se elibereze și v-ați continua relația sau vă veți găsi un alt partener?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Duca-se pe pustii, ca as fugii la capatul pamantului, de astia certati cu legea.
Chiar nu mi-ar trebui niciodata, unul care fura, inseala, vinde droguri sau violeaza.

| Emma30555 a răspuns:

Faptul ca a comis infracțiuni ar fi un motiv de despărțire

| Werrich a răspuns:

Există cameră conjugală in penitenciar, deci se poate face huța-huța si in continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm. Daca as fi fata si as fi pus in situatia de față as lua in considerare daca exista sanse ca el sa se reabiliteze si sa nu mai comita aceleasi infractiuni, fie ele si minore.
Totusi, ca fata de as fi, as simti o oarecare nesiguranta sa traiesc sub acelasi acoperis cu un fost puscarias cunoscandu-i apucaturile si mai ales daca nu s-a reabilitat.
In concluzie, totul depinde de el, de dorinta lui de schimbare in bine.

Răspuns utilizator avertizat