| Inga22 a întrebat:

Fetelor, dacă v-ați afla într-o țară străină și acolo ați cunoaște un bărbat și v-ați îndrăgosti de el, ați începe o relație, iar într-o zi, ați afla că a fost arestat de poliție și condamnat la câțiva ani de închisoare, ce ați face? L-ați vizita, v-ar îngrijora situația lui sau nu v-ar mai interesa deloc persoana lui? V-ar afecta psihic un eveniment de genul dacă ați fi foarte îndrăgostite de respectivul?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Habar n-am, până n-aș fi pusă în fața situației efectiv nu știu ce aș face. Deci tipu după ce că e la închisoare mai e și în altă țară față de mine? că dacă e așa cred că aș renunța din start, asta dacă aș porni oricum o relație cu unu din altă țară

| Mosotti a răspuns:

Daca pedepasa si-a facut-o si a devenit om, e okey, nu conteaza ca a fost condamnat, conteaza doar sa va placeti. Daca e nasol si acum si face rau, se comporta nasol, atunci e altceva, nu il mai vizitezi ca nu are sens, ca iti va fi f rau.

| Andreeush a răspuns:

Depinde pentru ce a fost condamnat.

| SG1995 a răspuns:

Bănuiesc că o vreme ar merge relația cu un tip închis (4-5 luni) dar dupa aia ar renunța efectiv.

| Goete a răspuns:

Poate depinde si pentru ce a fost condamnat

| Crackman a răspuns:

Depinde ce o fi facut. Daca e omor sau viol stai deoparte. Apropo nu are rost sa stai supa un crime inal