| John4444 a întrebat:

Bunâ, fetilor... Dacă ați fi într-o relație cu un bărbat și ați afla că acesta este bisexual...Ce ați face? Ați mai continua relația cu el?

17 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Uite, eu sunt bisexual şi soția ştia asta când ne-am "luat". Nu are nicio importanță asta.

| RAY a răspuns (pentru mihai69):

Ai avut relati sexuale cu alti barbati? adica cum esti fidel fata de ea, doar hetrosexual sau bisexual?

| mihai69 a răspuns (pentru RAY):

Sunt fidel punct. Relațiile mele cu (alți) bărbați (și / sau femei) au luat sfârșit de când suntem împreună.
Evident, asta nu mă împiedică să mai casc gura pe la poze de ambe genuri...winking Dar atât.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Vreau sa-ti fac cunostinta cu cineva.winking

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

?!? pentru? :B

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Un menage a troi.happyAi zis ca esti bisexual, nu?

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi da; dar dacă ar fi posibil (dar nu e, că asta am stabilit de la început cu iubi) mi-aș căuta singur (mă rog, împreună cu ea ar fi fost și mai bine) pe cineva.
Așadar, nu, mulțumesc.
winking
===
N-aș spune că nu mi-e dor de ceea ce oferă un bărbat, dar reușesc să fiu satisfăcut de ceea ce am acum și chiar nu simt nevoia de mai mult.

| Freya1 a răspuns:

Ma macar nu te-ar insela cu o femeie. Daca te insala cu un barbat poate nici nu ai considera ca te insala sau nu stiu cum vine.big grin

| sofisis a răspuns:

Ar fi misto sa ne certam pe barbati laughing))
Da, cred ca da

| RAY a răspuns (pentru sofisis):

Ai accepta sa te insele cu alti barbati?

| sofisis a răspuns (pentru RAY):

Nu, logic. Este irelevant sexul persoanei cu care ma inseala.

| HazelEyes77 a răspuns:

Ce are de a face bisexualitatea lui cu relatia noastra cu faptul ca tinem unul a altul? Cred ca ne am intelege si mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci,mi-as satisface fantezia.happy

| John4444 explică (pentru anonim_4396):

Care fantezie, aia cu doi? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu aș putea.Nu m-aș putea împăca cu gândul că se uită și după bărbați.Nu am nimic cu cei care au altă orientare sexuală, dar tot nu aș putea avea pe cineva de genul ăsta în viața mea.

Răspuns utilizator avertizat
| pitbull2710 a răspuns:

Asta depinde si de sentimentele, trairile si experientele voastre. insa daca aveti gusturi comune, ar putea iesi ceva... happy