| Subtill23 a întrebat:

O întrebare adresată fetelor...Să presupunem că mergeți într-o călătorie cu un autocar, microbuz etc. și șoferul este un tip cu aspect fizic plăcut și în timpul călătoriei, intrați în vorbă cu el și discutați fel și fel de chestii, până în momentul în care el începe să flirteze cu voi și să vă facă avansuri... Dacă voi ați simți atracție față de acel bărbat (șoferul autocarului), iar dacă în mașina respectivă, atunci când opresște pentru popas, v-ați afla doar voi și cu el, fără să see afle înăuntru alți pasageri și el începe să vă atingă și să vă sărute, fiind excitat. Care ar fi reacția voastră fetelor, ați accepta să faceți sex cu el sau l-ați refuza?

6 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

rolling on the floor)
cu soferul autocarului?! am gusturi mai bune

| Subtill23 explică (pentru madyddd):

Păi și dacă șoferul ar fi un tip cu aspect fizic plăcut, și tu la rândul tău dacă ai avea puțin chef... vrei să zici că nu ți-ai pune-o?

| madyddd a răspuns (pentru Subtill23):

Tocmai cu soferul? Am standarde mai inalte, te rog frumos.

| Subtill23 explică (pentru madyddd):

Și dacă șoferul ar fi patronul firmei respective de transport...Și ți-ar spune că l-ai excitat și că vrea să-i faci sex oral, i-ai face dacă în mașină ați fi doar voi doi? happy

| Violleta2022 a răspuns:

In nici un caz nu as fi atat de disperata sa accept o partida de sex cu unul intalnit prima oara in viata mea, fie el sofer de autocar sau microbuz, indiferent cat ar incerca el sa ma impresioneze.
Asta sunt vise/ fantezii de sofer doar!

| Athenaaa a răspuns:

L as refuza.I as zice sa ne cunoaștem mai întâi și după vine și sexul.