| Hitman4iQ a întrebat:

Fetelor cum ati reactiona daca prietenul cu care te intilnesti 3 ani tiar propune sa ii faci sex oral? am prietena,, si nu stiu sa-i spun de asta sau nu.

Răspuns Câştigător
| Madayna a răspuns:

Da, spune-i.

22 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Pai cand aveti timp sa vorbiti, prin mesaje (sau cand sunteti in parc/loc populat) incepi sa ii spui ca abia astepti sa fiti singuri, sa o saruti, sa ii saruti gatul si burtica si...sa o saruti mai jos de burtica... Si vezi ce spune (banuiesc ca nici tu nu i-ai facut ei asta). Daca ii surade ideea, prefate ca te rusinezi (daca nu chiar o sa te rusinezi) si ii spui "stiiiiii iubi.mi-e cam rusine sa iti spun, dar..ai vrea sa incercam odata sa imi faci si tu mie? doar daca vrei, si apoi daca nu te simti bine nu mai facem, fara nici o problema"

| neutrino a răspuns:

Prima data ii faci tu ei, si dupa ce acest lucru devine o normalitate, atunci ii poti ceri parerea.

| Pricked a răspuns:

Spune-i că şi tu ai acceptat să i-o sugi profesorului de română ca să nu te lase corigent. Mila o va acapara şi nu te va refuza.
Încearcă, boss, nu rişti nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Si eu care voiam sa ma leg de romana lui de balta, dar mi-ai luat-o tu inainte...

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei să... vrei să fii tu primul aici? http://www.tpu.ro/......rci-numai/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Zombalaule, trai-ti-ar familia, ca mi-ai inveselit ziua. laughing

| Madayna a răspuns:

Ar fi minunat sa-mi zica dupa 3 ani, as aprecia ca nu mi-a zis din primele luni iar asta da dovada de multe. Da, spune-i, conteaza si daca a mai facut inainte de tine, daca tu esti primul, cu siguranta o sa te refuze prima data, probabil din rusine. Ajut-o tu happy

| Hitman4iQ explică (pentru Madayna):

Plus am fost prrimul la ea. stie ca tin ft mult la ea. deci raspunsul care este? sa-i spun sau nu?

| Madayna a răspuns (pentru Hitman4iQ):

Da, spune-i.

| Happyjump a răspuns:

Tu esti ăla din poza?

| Hitman4iQ explică (pentru Happyjump):

Da eu sunt.

| Happyjump a răspuns (pentru Hitman4iQ):

Va accepta, crede-ma

Răspuns utilizator avertizat
| Ottakringer a răspuns:

Deci prietenul cu care te intalnesti de 3 ani ti-a propus asta.dar tu ai prietena. cum naiba vine asta?

| Garielu a răspuns:

Spune-i

| sirD a răspuns:

Da-i id-ul meu de mess si-i explic eu
Funda?

| Floricikmov a răspuns:

Incearca sa bati apropo in general si sa vezi ce spune. Spune-i ca daca ar fi sa o roage cineva sa faca sex oral ar faace si vezi ce spune. Succes!

| Hitman4iQ explică (pentru Floricikmov):

Logic, trebuie sa ma gindesc la varianta ta. mersy m-ai ajutat multwinking

| Floricikmov a răspuns (pentru Hitman4iQ):

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor.

| xCriis a răspuns:

Reg nr. 1 : Invata mai intai sa scrii corect!
Reg nr. 2 : Respecta reg nr. 1

| Hitman4iQ explică (pentru xCriis):

1.Fetito nu ti-am cerut parerea sa-mi spui daca am scris corect.Nu la asta ma gindeam atunci. Daca crezi ca stii normele lingvistice la perfectie fate profesoara si nu pierde zile intregi stind pe net.
2.Regulile cred ca stii unde sa ti le bagi...da?happy
3.Liber, stinga imprejur.

| JanePinkPuf a răspuns:

Sa ii spui sigur va accepta daca stie ca ti la ea! Eu as accepta daca as fii in locul ei