| Remus20 a întrebat:

Fetelor, dacă un un băiat v-ar aborda pe stradă și v-ar propune ca pentru o sumă considerabilă de bani, să vă dezbrăcați și să-i dați lenjeria intimă...Ați face asta?

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

De la o vreme numai întrebări tâmpite care se repetă sunt la această categorie. Te roade curiozitatea şi vrei să încerci cu una aşa pe stradă? Mergi la prostituate că ai mai multe şanse.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cate ca.caturi de conturi iti mai faci sa pui intrebari din astea?

cat de frustrat poti fi ca nu faci sex?

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu, mama m-a învăţat să nu vorbesc cu dubioșii.

| Remus20 explică (pentru Necunoscut112):

Și totuși, nu ai ascultat-o.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Remus20):

Tu esti dubios, dar măcar nu te văd faţă în faţă, sunt safe.