| gfdgdscasdada a întrebat:

Fetelor, dacă v-ar plăcea mult de un băiat și acesta v-ar invita, într-o seară, să mergeți cu el să beți împreună un bidon de vin într-o cabană de lemn la pădure. Cum sună asta? Vi s-ar părea ceva interesant să vă întâlniți cu un băiat cu mușchi, frumos, credincios desăvârșit și educat în pădure, seara, să beți împreună un șprițz și apoi să faceți amor ca turbații în cabana respectivă?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bre, nu nimerisi nicio situatie...
alea de beau vin la bidon sigur merg in padure si pentru o husa de telefon.
baietii educati nu strica vinul sa faca sprit

| gfdgdscasdada explică (pentru suntserios):

La noi, la cătune, e o tradiție metoda asta cu apă în vin, că din 5 litri de vin de la mine din pivniță mai adaug 5 litri de apă și fac mai mult și beau mai mult, asta e ideea. Voi, băieții de la oraș v-ați învățat numai cu tequila la club.
Ps ^Femeile adevărate sunt acele femei care înghit și care duc mai mult la băutură ca bărbatul^ happy
-Dalai Lama

| suntserios a răspuns (pentru gfdgdscasdada):

Slabut trolling, ce sa zic

| Violleta2022 a răspuns:

Categorci NU!

Nici o fata nu s-ar duce dupa unul care-i place, doar ca sa se imbete si sa faca sex, asta este doar in imaginatia ta.

| ywar a răspuns:

Ies copiii cu probleme de la alcool.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Dacă nu cunoști persoana respectiva prea bine și nu duce spre ceva serios, clar pas.
Plus ca de ce ai avea încredere într o persoana care practic încearcă să te îmbete doar ca să își atingă acel scop?

| Miruna333 a răspuns:

Daca ar fi o invitatie normala la cabana, da. Daca ar specifica bidonul de vin, nu. Cand inviti pe cineva undeva, oferi bautura, asta e clar, dar sa specifici de la inceput ca veti bea e aiurea, suna copilaresc si ciudat.

| AdioTPU a răspuns:

Poate să aibă câți mușchi vrea și să fie cât de frumos poate, dacă nu-mi inspira încredere nu mă aventurez cu el nici până la cofetăria din colț da barem până la o cabana în pădure, mai ales că nici nu consum alcool.

| gfdgdscasdada explică (pentru AdioTPU):

Ok, te înțeleg. Dar să presupunem că îl cunoști pe băiatul de ceva ani și el se comportă frumos față de tine. Treaba asta cu escapada în pădure și cu șampania să fie doar o dorință/fantezia a dânsului, nu la modul ăla că doamne ferește vrea să te ducă în pădure și să-și bată joc de tine. Mă refer că dacă ție ți-ar plăcea foarte, foarte mult de băiat și între voi doi ar exista mai mult decât atracție fizică, adică acea chimie, acei fluturași în stomac. În contextul acesta, ți-ar plăcea să petreci o seară, o escapadă fierbinde alături de el, răspunde sincer?

| anonim3247 a răspuns (pentru gfdgdscasdada):

Soț și soție dacă sunt pe drum cu mașina și vor sex atunci - opresc unde e pădure și fac sex.

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Sau soț și soție merg la plajă și li se face chef de sex - merg în niște tufișuri și fac sex.

| Fonk a răspuns:

Sună bine, da sa nu le fie frica de ursi sau poate sa faca respectivul parte dintr-un grup de violatori.